יום רביעי , 8 אפריל 2020
ראשי » חדשות » בעוד כשבוע – יעצור יבוא המכוניות מאירופה
בקרוב - לא עוד מכוניות מאירופה. צילום: פורד
בקרוב - לא עוד מכוניות מאירופה. צילום: פורד

בעוד כשבוע – יעצור יבוא המכוניות מאירופה

שטח

רשת הדאק-נט, היקום המקביל לאינטרנט הגלוי, רוחש ורוגש מזה כמה ימים. בלוחות מודעות הקשורים לרכב, כך לפי המקור בעל הכובע הלבן של "שטח", נמסר כי בקרוב צפוי האיחוד האירופי להודיע על "חשיבה מחדש" של הקשרים הכלכליים עם מדינות המזרח התיכון – ובכללן ישראל.

בקרוב - לא עוד מכוניות מאירופה. צילום: אופל
בקרוב – לא עוד מכוניות מאירופה. צילום: אופל

במסיבת עיתונאים שתתקיים היום ה-1 באפריל צפוי ראש מרכז הסחר של האיחוד האירופאי ג'אן ד'ארק, למסור את ההודעה לגבי הצעדים שיינקטו. זאת בעקבות סדרת הפיגועים בפריז ובבריסל אשר גרמה למותם של עשרות חפים מפשע.

עוד אומרים ב"דאק נט" כי בשלב ראשון ייעצרו משלוחי כלי הרכב ממפעלים אירופאים לישראל ושכנותיה. "אנו חוששים" כך יאמר ז'אן דארק במשרדו בפלאס וונדום בפריז "כי יהיו גורמים אירופאים קיצוניים אשר ישתלו מטענים במכוניות רבות המיועדות למזה"ת. אלו יופצו בקרב האוכלוסייה ובאירוע מתואם עשוי להיות פיגוע רב-מוקדי אשר יפגע במזרח תיכוניים שוחרי שלום".

אצלנו בינתיים כדאי למהר ולהצטייד לפני שמלאי המכוניות, המדולדל בכל מקרה, של היבואנים המקומיים יאזל – זה עשוי לזרום לזינוק במחירי המשומשות וכן לשוק שחור בו מחירה של מכונית קבוצה A קטנה עשויה לזנק במאות אחוזים – כך לפי אנליסטים רבים.

צפו גם בזה

מנכ"ל דיימלר מדבר

הנהלת מרצדס חותכת לעצמה את המשכורת

וויתור של עשרות אחוזים מהמשכורת של כל שדרת ההנהלה של מרצדס

One comment

  1. אין לכם משהו טוב יותר ל-1 באפריל?

    לפחות תשימו תמונות של מכוניות שאינן מהמאה הקודמת….
    או תפרסמו שיעצר יבוא מכוניות יוקרה כדי להתחשב במגבלות השכר שהטילו על בכירים, שלא יוכלו להשתכר יותר מ-2.5 מיליון שח בשבנה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

five + nineteen =