יום שני , 23 מאי 2022
ראשי » אופני הרים » כפות צמיגים Crank Brothers Speedier
Crank Brothers כפות צמיגים עם הגנה לפרקי האצבעות. בדיוק מה רוכב הרים עם פרנץ' מוקפד צריך. צילום: מצמן את מירוץ

כפות צמיגים Crank Brothers Speedier

Crank Brothers אלו שהביאו לנו את "מקציפי הביצים" – שוב יצירתיים אפילו שמדובר בפריטים התכליתיים ביותר. ואנחנו מתכוונים לכפות צמיגים. במקרה הזה נכון יותר לכנותן "כפיות". וכפיות ה -Speedier  שלהם לצמיגים, הן פריט חובה לכל מי שעבורו החלפת פנימית היתה עד היום מטלת אופניים לא נעימה.

Crank Brothers כפות צמיגים עם הגנה לפרקי האצבעות. בדיוק מה רוכב הרים עם פרנץ' מוקפד צריך. צילום: מצמן את מירוץ

מסגרת המגן הגאונית סביב האצבעות בכפיות ה – Speedier מאפשרת לכלי לעשות מה שהרבה כלים אחרים טוענים שגם הם עושים (להוריד את הצמיג מהג'נט של האופניים)  אבל הרבה יותר מהר, הרבה יותר קל…והכי חשוב – לא כואב לעבוד איתן! כיוון שידית האחיזה שלהן אינה מחליקה תחת עומס ומונעת את צביטת מפרקי האצבעות אל השפיצים או דופן החישוק.

Crank Brothers Speelever. ככה היהלום הזה נראה מהצד. צד להוריד צמיג, צד להלביש צמיג סרבן על חישוק גלגל עקשן. צילום: מצמן את מירוץ

עיצוב העיצוב מקל על הלפיתה ביד וזו נעימה לאחיזה. המשקל לא יכביד בתיק הרכיבה, רק 28 גר' והאורך 14.4 ס"מ בלבד. אז אם לא בא לכם להיזכר בתחושה של החלפת פלטות בזוקה בחורף של רמת הגולן כשהיידיים קפואות – בין אם אתה רוכב מסוקס ובין אם את רוכבת מטופחת שרק אתמול הקפדת בפרנצ' מושקע..

להשיג בסניפי רשת חנויות מצמן את מרוץ ובחנויות המורשות – 39 שקלים.

צפו גם בזה

סינגל ערד מצדה

קטע חדש יחסית של שביל ישראל לאופניים הוא תמיד סיבה למסיבה. בטח בעונת החורף ובטח כשהוא עובר בכזה תוואי שטח מופלא. עם יונדאי סנטה פה למדבר וחזרה

One comment

  1. נחמד, תודה
    יושי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.