שבת , 26 ספטמבר 2020
ראשי » חדשות » ארנולד שוורצנגר עבר מהאמר אמריקאי למרצדס אונימוג גרמני
מרצדס אונימוג וארנולד שרווצנגר. ה"גוברנייטור" מחליף בהמה במפלצת - עובר מהאמר H1 מבצעי למרצדס אונימוג שיכול להפעיל מטאטא מדרכות. צילום: מרצדס

ארנולד שוורצנגר עבר מהאמר אמריקאי למרצדס אונימוג גרמני

האגדה החיה, (לשעבר) מר עולם, (לשעבר) שחקן מצליח במיוחד ו(לשעבר) מושל קליפורניה, ומי שהיה מזוהה כל כך (בעבר) עם האמר, החליט לוותר עליו לטובת מפלץ עבירות משופר וגדול עוד יותר. מרצדס אונימוג.

מרצדס אונימוג וארנולד שרווצנגר. ה"גוברנייטור" מחליף בהמה במפלצת - עובר מהאמר H1 מבצעי למרצדס אונימוג שיכול להפעיל מטאטא מדרכות. צילום: מרצדס

אין ספק שמדובר באגדה חיה – חיה, תרתי משמע. ארנולד שוורצנגר הצליח בחייו להיות השרירן המפותח בעולם, עם אינספור תארי "מר עולם", "מר אולימפיה" ואחרים.

רוצים לנהוג ברכב שטח של מרצדס?

קראו עוד על ההיסטוריה של מרצדס בשטח

לאחר מכן הצליח האיש להיות אחד משחקני הקולנוע המצליחים ביותר ואז, כשהחליט ללכת לפוליטיקה, הצליח להנהיג את אחת המדינות המרכזיות של ארה"ב – והוא בכלל אוסטרי.

מרצדס אונימוג. אמת המידה לקשיחות ורב-גוניות. מראלי דקאר ועד שירותי דרך האונימוג של מרצדס יודע לעשות את זה. צילום: מרצדס

אחת האגדות האורבאניות לגבי שוורצנגר נוגעת לכך שהוא זה שהציע לחברת AM ג'נרל להפוך את ההאמווי (Humvee – HMMWV) הצבאי, גיבור מלחמת המפרץ הראשונה, להאמר אזרחי. עם השנים, בתור מושל מדינת קליפורניה, מדינה עם אג'נדה הפוכה מהאג'נדה של האמר, הציע לייצר האמר חשמלי, ירוק למהדרין. כך או כך, שוורצנגר היה מזוהה עם האמרים.

מרצדס אונימוג. גם ארגז גם הפחתה בטבורי הגלגלים - האונימוג של מרצדס הוא אחד מכלי השטח המתקדמים ביותר והיקרים ביותר שבנמצא. צילום: מרצדס

לאחרונה התהפכה התמונה – לא האמר, לא גיבור אמריקאי. ארנולד שוורצנגר חצה את האוקיינוס והזמין מרצדס אונימוג (Mercedes Unimog) אימתני. ארנולד לא הסתפק במפלץ העבירות הגרמני, אלא העביר אותו אימון שטח מיוחד אצל סדנת מרטק, אימון שהעלה את ערכו לרבע מיליון דולר לערך. אנשי הסדנא אינם חושפים פרטים באשר לאופי השיפורים והשדרוגים שעבר האונימוג בדרך לשוורצנגר, אבל אפשר בהחלט להעריך שהמר-עולם לשעבר לא יירד ברמה שאליה התרגל בחיקם של ההאמרים.

והנה ההסטוריה של המרצדס אונימוג בשבע דקות:

צפו גם בזה

טויוטה לנד קרוזר 300 – חכו לזה

מיפן מגיעים פרטים נוספים על הלנדקרוזר הגדול - הוא לא מוותר על השטח, יקראו לו 300 ותהיה גרסה היברידית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × 5 =