יום שני , 25 אוקטובר 2021
ראשי » אופני הרים » קיה מוטורס ישראל נותחת חסות ראשית למירוץ EPIC ISRAEL
קיה ישראל היא נותנת החסות הראשית לתחרות EPIC ISRAEL. לצידה גם TREK על הלוגו. צילום:יח"צ
קיה ישראל היא נותנת החסות הראשית לתחרות EPIC ISRAEL. לצידה גם TREK על הלוגו. צילום:יח"צ

קיה מוטורס ישראל נותחת חסות ראשית למירוץ EPIC ISRAEL

חברת קיה מוטורס ישראל תעניק חסות לתחרות אופני ההרים הבינלאומית KIA EPIC ISRAEL. התחרות מתקיימת זו השנה השנייה, ומספר המשתתפים בה צפוי להכפיל את עצמו ולעמוד על כ-700 רוכבים. בעקבות הצלחתה בשנה שעברה הוכרזה התחרות על ידי ארגון ה- UCI ((UNION CYCLING INTERNATIONAL כתחרות בינלאומית ונכנסה לרשימה היוקרתית של מרוצי ההרים הרב-יומיים בעולם, לצד מרוצים יוקרתיים דוגמת "טראנס אלפ" בגרמניה, איטליה ו"קייפ אפיק" בדרום אפריקה. גם משרד התרבות והספורט העניק לתחרות מעמד של אחד מ-14 אירועי הדגל שלו ל-2014.

קיה ישראל היא נותנת החסות הראשית לתחרות EPIC ISRAEL. לצידה גם TREK על הלוגו. צילום:יח"צ/גלעד קוולרצ'יק
קיה ישראל היא נותנת החסות הראשית לתחרות EPIC ISRAEL. לצידה גם TREK על הלוגו. צילום:יח"צ/גלעד קוולרצ'יק

בתחרות, שתתקיים בספטמבר 2014, ישתתפו גם עשרות רוכבים מקצועיים מחו"ל. המשתתפים ירכבו לאורך כ-100 ק"מ בכל אחד משלושת ימי התחרות. בסיסה של התחרות השנה הוא במועצה האזורית מגידו. היא תעבור ברכס הכרמל בצפון, הגליל התחתון במזרח שמורת חורשן וזיכרון יעקב במערב.

התחרות מוקדשת לזכרו של גיורא צחור ז"ל, בכיר במוסד לשעבר, אשר נהרג בעת שרכב על אופניו. גל​צחור, בנו של גיורא ויזם ומנהל התחרות, בילה עם אביו בלא מעט באתגרים דומים בחו"ל, והשניים תמיד תכננו להביא אירועים דומים לארץ.​

 

זה הלוגו. מקור: יח"צ
זה הלוגו. מקור: יח"צ

איך קיה סיד כמובילת אופניים ל-EPIC?

על אילו אופניים אנחנו היינו רוכבים ב-EPIC?

KIA EPIC ISRAEL שמה את חוויית הרוכב בראש מעייניה. מטרת התחרות היא ליצור טור אופני הרים מקצועי, מהנה ומאתגר, שפונה לאוכלוסייה המחפשת עמידה באתגרים, ושערכי אהבת האדם, הטבע ואהבת ישראל הם עבורה חלק בלתי נפרד מהחיבור והאהבה לספורט אופני ההרים.

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים קיה סורנטו הייבריד

פיצוח מבריק של קונספט ה-SUV המשפחתי הגדול, קיה סורנטו החדש מוותרת בתחומי הפאר והפינוקים כדי להיות תכליתית ונגישה מעט יותר. ביצועים טובים מאד לצד צריכת דלק ומחיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *