יום שני , 1 יוני 2020
ראשי » חדשות » ב.מ.וו X6 החל ב-650,000 שקלים
צילום פותח מאמר ב.מ.וו חדשה
דור "כל חדש" של ב.מ.וו X6 החל ב-650,000 שקלים. צילום: BMW

ב.מ.וו X6 החל ב-650,000 שקלים

שטח

דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו ו-מיני לישראל (לצד מותגי פורד ומאזדה) החלה היום לשווק את הדור החדש והעדכני של רכב הפנאי הספורטיבי ב.מ.וו X6. הרכב ממשיך עם המראה של ה"קופה 4 דלתות" שהיה מחלוצי הז'אנר אבל הוא מקבל הפעם ממדים חדשים: רחב יותר וארוך יותר מקודמו ומצד שני מעט נמוך ממנו – וזה נותן פרופורציות הרבה יותר אגרסיביות למכונית שגם ככה נראתה כאילו מוכנה לנשוך מישהו. בנוסף, גם בסיס הגלגלים התארך ב-42 מ"מ והוא עתה רק 2.5 מילימטרים קצר יותר משלושה מטרים.

למרכב הלוק המותגי העדכני ובוודאי תשמחו לגלות כי שבכת הכליות המזוהה עם ב.מ.וו שבחזית, היא עתה מוארת – כפריט סטנדרטי ועם תפעול אנאטומי של הנהג במסגרת מערכת בקרת אפקט הגעה שכה חשוב בז'אנר. כדי להדק את הלוק המחודד יותר מצויד ב.מ.וו X6 החדש בחישוקי 21 אינץ' סטנדרטיים או 22 אינץ' בגרסאות הבכירות יותר. חשוב לציין כי חבילת האיפור הספורטיבי M-SPORT היא חלק מהחבילה התקנית בכל הגרסאות של הדגם.

בתוך מאמר תא נהג ב.מ.וו X6
דור "כל חדש" של ב.מ.וו X6 החל ב-650,000 שקלים. צילום: BMW

היצע המנועים עומד על ארבע: שני בנזין ושני דיזלים בטווח תפוקה של החל ב-265 כ"ס ועד 530 כ"ס בגרסת M. תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים מורידה את הכוח למערכת הנעה כפולה אקטיבית אשר בנהיגה דינאמית מתעדפת את הורדת הכוח לגלגלים האחוריים. עוד תמצאו מתלי אוור עם שינוי גובה, בולמי זעזועים אדפטיביים עם בקרת שיכוך דינאמית. ויש אפילו אופציה לחבילת שטח בשביל מי ששטח זה חלק מהחיים שלו.

כמובן שב.מ.וו X6 החדש מצוייד במערך בטיחות אקטיבי נרחב פלוס סייען התחמקויות (וכאן אפשר לעוף…בדמיון), התראה על התנגשות בנסיעה לאחור. קוקפיט דיגיטאלי מלא עם סייען בהפעלה קולית שאפשר עתה גם לקרא לו בשם. נגיד "הרמן" ו-הרמן מסוגל להסביר פונקציות שונות של הרכב, לספק מידע עכדני (משטרה בהמשך הדרך) ולסייע לנהג בכל מיני דרכים שסייען יכול לסייע.

להורדת המפרט המלא של BMW X6 החדש

טווח המחירים נרחב ומתחיל ב-650,000 שקלים לגרסת דיזל בסיסית ועד ל-925,000 שקלים לגרסת M50i מרעיד הלבבות.

בתוך מאמר חזית של ג'יפ ב.מ.וו
דור "כל חדש" של ב.מ.וו X6 החל ב-650,000 שקלים. צילום: BMW

לדברי ברק כהן, מנהל חטיבת BMW  בדלק מוטורס:

 "אחרי שב- 2019 רשמנו שיא עם השקה של לא פחות מעשרה דגמים שונים, אנחנו ממשיכים את המומנטום עם "מתקפת הקופה" – דור חדש של דגמי קופה מודרניים שמייצרים ליין אפ ייחודי של מוצרים למותג. דגמי הקופה של BMW הם חלק חשוב מה-DNA של המותג, מכוניות שכיף לראות על הכביש ובעיקר כיף לנהוג בהם. לדור החדש שלהן תפיסת מרכב ייחודית, שבתוספת טכנולוגיות נוחות, הנעה ושלדה מייצרים יכולות דינמיות עילאיות ורמת נוחות שטרם נראתה במכוניות קופה שכאלו. אנחנו רואים פוטנציאל גדול בדגם ה-X6 שהוא נדבך חשוב במערך דגמי ה-X וצופים שימשיך בהצלחה של קודמיו."

 

 

 

צפו גם בזה

מיני קופר חשמלית

מיני קופר חשמלית החל ב-239 אלף שקלים

אחד האייקונים הקטנים אך הוותיקים של עולם הרכב מקבל מערכת הנעה חשמלית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 × 5 =