יום רביעי , 10 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » קאדילק XT5 מוזלת
קאדילק 2020 חזית
גרסת 2.0ל' טורבו מגיעה להיצע של קאדילק XT5 בישראל עם מחיר מופחת. צילום: GM

קאדילק XT5 מוזלת

רוני נאק

UMI יבואנית קאדילק הודיעה הבוקר על תחילת השיווק של גרסה מוזלת של קאדילק XT5 – רכב הפנאי הבינוני שמתצורתה. מדובר ברמת איבזור נוספת המצטרפת לזו הקיימת שבמרכזה מנוע טורבו 2.0ל' עם תפוקה של 237 כ"ס ו-37.3 קג"מ. הוספת הגרסה הזו מעלה את ההיצע של דגם XT5 לשלוש גרסאות: פרימיום לקצ'רי עם מנוע 2.0ל' או מנוע 3.6ל' ומעליהן את גרסת "ספורט" הבכירה.

בכל רמות האיבזור יצוייד רכב הפנאי של קאדילק ב: תיבת הילוכים עם 9 הילוכים, מצלמת מראה כולל שוטף מצלמה, מצלמת 360 מעלות (מעוף ציפור), התראה על הולכי רגל מאחור, מרכז מידע לנהג על גבי מסך "8 , פתיחה חשמלית לתא מטען עם הרגל, מערכת CUE מהדור החדש הכוללת פרסונליזציה לנהגים שונים וחיישן NFC (חיבור מהיר של הנייד לרכב בקרבה בלבד). בנוסף, תצוגה עילית מוקרנת על שמשה קדמית, בקרים רוטורים הממוקמים בקונסולה בין המושבים הקדמיים ומאפשרים שליטה על מערכת המולטימדיה ושקעי USB C . 

שתי מכוניות בחניה
גרסת 2.0ל' טורבו מגיעה להיצע של קאדילק XT5 בישראל עם מחיר מופחת. צילום: GM

מערך הבטיחות כולל: התראה מפני התנגשות חזיתית כולל אינדיקציה על המרחק בזמן מהרכב מלפנים, מערכת התראה לזיהוי הולכי רגל כולל בלימה אוטומטית, התראה לזיהוי הולכי רגל בנסיעה לאחור, בלימת חירום אוטונומית מ-4 קמ"ש וגילוי ממרחק 60 מטר, בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור, התראה על סטייה מנתיב, מערכת אקטיבית למניעת סטייה מנתיב מערכת בקרת שיוט אלקטרונית אדפטיבי ועוד.

אור קליין, סמנכ"ל מכירות ומוצר בקבוצת UMI:

"ה- XT5 הוא דגם חשוב מאוד למותג, הוא רב המכר של המותג בישראל וחלק משמעותי מהמהפכה שהמותג עובר בימים אלה. הוספנו רמת גימור נוספת שתאפשר לקהלים חדשים להיחשף לדגם, כל זאת ללא פשרות בטכנולוגיות והאבזור שיש למותג להציע. "

מחירים:

פרמיום לקצ'רי 2.0 – 329,990 שקלים

פרימיום לקצ'רי 3.6 – 349,990 שקלים

3.6 ספורט – 389,990 שקלים

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.