יום חמישי , 2 אפריל 2020
ראשי » חדשות » קודיאק WRC, יונדאי מעופפת, משפחה להשכרה, מסוק של ג'יפ וצופר אמוג'י
סקודה קודיאק ל-WRC ב-2018? SUV 7 מושבים לראלי עולמי? הגיוני? צילום: סקודה
סקודה קודיאק ל-WRC ב-2018? SUV 7 מושבים לראלי עולמי? הגיוני? צילום: סקודה

קודיאק WRC, יונדאי מעופפת, משפחה להשכרה, מסוק של ג'יפ וצופר אמוג'י


תומר הדר

קודם כל, אנחנו לא לוקחים שום אחריות, אמיתית, או מדומה על הדברים שכתובים כאן. האם הם אמיתיים? אנחנו לא נספר לכם. אך אנו כן נקפיד להדגיש שהיום, האחד באפריל, היה יום פורה במיוחד עבור יצרני הרכב שחרגו ממנהגם והציגו מגוון מרשים מאוד של דגמים חדשים, אביזרים שווים וגם משפחות להשכרה.

קודם כל סקודה, ליצרנית יש חדשות חשובות עבורכם: סקודה קודיאק הכביש שטח מוביל המשפחות המגודל של סקודה, בעל מערכת ההנעה הכפולה נמצא בדרכו ל-WRC. הקודיאק WRC צפוי לחרוך את המסלולים באמצעות שילוב חסר תחרות של מערכת הנעה כפולה מתוחכמת, מנוע מוגדש בנפח 2.0 ליטרים וגם כמובן שבעה מקומות, כי שני נוסעים במכונית ראלי זה פשוט לא מספיק. האם זה אמיתי? נשאיר לכם את שיקול הדעת.

המשפחה להשכרה של סקודה - כלב בתוספת תשלום. "מתי מגיעים, מתי מגיעים, מתי מגיעים, מתי מגיעים, מתי מגיעים" - גם. צילום: סקודה
המשפחה להשכרה של סקודה – כלב בתוספת תשלום. "מתי מגיעים, מתי מגיעים, מתי מגיעים, מתי מגיעים, מתי מגיעים" – גם. צילום: סקודה

אבל מה עם מי שמעוניין לרכוש סקודה קודיאק ואינו מעוניין להתחרות ב-WRC  אלא סתם לנסוע בכבישים רגילים עם המשפחה? כאן מתעוררת בעיה חדשה: אנשי סקודה גילו שלקוחות רבים מגיעים אל הסוכנויות כשהם בגפם – ואז מגיעים הביתה ומגלים שהרכב אינו מתאים לצרכיהם. נוראי. לכן בסקודה מציעים לזמן בלתי מוגבל את האופציה לשכור, ללא עלות, משפחה. שתתלווה לנסיעה. המשפחה – וזה ציטוט מדויק של סקודה, מצוידת ב"ילדים מופרעים, תינוק בעייתי ובן נוער שתקן". תמורת תוספת תשלום סמלית, מדגישה סקודה, הקטנים ישאלו בכל חמש דקות את הנהג אם "כבר הגענו". אגב, ניתן להוסיף גם כלב.

רנגלר קופטר של ג'יפ. הייתם עולים על אחד כזה? צילום: כנראה ג'יפ
רנגלר קופטר של ג'יפ. הייתם עולים על אחד כזה? צילום: כנראה ג'יפ

סקודה כמובן אינה היחידה. ג'יפ, החברה שמתהדרת בסיסמה go anywhere הבינה שלפעמים בשלג אי אפשר באמת להגיע לכל מקום. לכן, באדיבות ג'יפ לבנון (כן, לבנון) עתידה ג'יפ להציג דגם חדש של מסוק. בעיצוב רנגלר. שמסוגל באמת להגיע לכל מקום.

יונדאי פלאיי - משלוח של יונדאי טוסון עד לבית הלקוח על ידי רחפן ענקי. נכון. צילום: יונדאי
יונדאי פלאיי – משלוח של יונדאי טוסון עד לבית הלקוח על ידי רחפנים. נכון. צילום: יונדאי

אה, ויש לנו את יונדאי (צחוק קוריאני מרושע) שמציגה היום – ה-1 באפריל שרות משלוחים חדש ופורץ דרך: click to fly – השרות שחוסך מן הלקוחות את הצורך להגיע לסוכנות כדי לקחת את הרכב. בדומה לאמאזון, גם יונדאי הבינה שהעתיד טמון ברחפנים. ולכן את הטוסון החדש לדוגמה יוכלו לקוחות יונדאי לקבל ישירות לביתם באמצעות רחפנים. בקרוב אצלכם. או…שלא.

מיני ג'ון קוקר וורקס - לכל הנהגים עם חדוות בישול או לכל הבשלנים שאוהבים לנהוג. צילום: מיני
מיני ג'ון קוקר וורקס – לכל הנהגים עם חדוות בישול או לכל הבשלנים שאוהבים לנהוג. צילום: מיני

צפו גם בזה

סדנת שיפורי 4X4

הכירו את סדנת PREDATOR

אז אמריקה נמצאת בהסגר. ביג דיל. זה יעבור. בינתיים הנה קצת פורנו 4X4 מסדנת PREDATOR

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × 4 =