יום חמישי , 2 יולי 2020
ראשי » חדשות » שברולט בלייזר החל ב-280 אלף שקלים
דינאמי, חזק ועם לוק מודרני וחבילות איבזור ובטיחות מקיפות. צילום: שברולט

שברולט בלייזר החל ב-280 אלף שקלים

• מנוע: 6 ציל' 305 כ"ס

• רמות איבזור: פרמייר ו-RS

• 280 ו-285 אלפי שקלים

רוני נאק

UMI יבואנית שברולט הודיעה היום על תחילת השיווק של רכב הפנאי החדש שלה: שברולט בלייזר. מדובר ברכב פנאי גדול אשר ייכנס – מבחינת הממדים – בין שברולט אקווינוקס לשברולט טראוורס הגדול. זהו הדגם הרביעי בקו דגמי ה-SUV של שברולט בישראל ומביא רוח יותר ספורטיבית ומאובזרת מהאחרים.

עם חבילות איבזור זהות לשתי הגרסאות יש בשברולט בלייזר החדש מערך בטיחות אקטיבי מלא וגם מולטימדיה מתקדמת ומערכת שמע של BOSE. צילום: שברולט
עם חבילות איבזור זהות לשתי הגרסאות יש בשברולט בלייזר החדש מערך בטיחות אקטיבי מלא וגם מולטימדיה מתקדמת ומערכת שמע של BOSE. צילום: שברולט

לשברולט בלייזר החדש המראה המותגי העדכני של היצרנית. הוא מאד דומה ללוק של שברולט קמארו ולמעשה כל הדגמים הבאים של שברולט אשר יושקו יהיו דומים לו במראה. לישראלי תייבא UMI את שתי גרסאות הקצה: פרמייר – מהודרת ו-RS ספורטיבית ומוחצנת עם סמלים וכיתובים שחורים ומראה מאד אגרסיבי.

היצע המנועים כולל בינתיים יחידת כוח אחת: V6 בנפח 3.6ל' המפיקה 305 כ"ס ו-37 קג"מ ומניעה את כל ארבעת הגלגלים דרך תיבת הילוכים אוטומטית עם 9 הילוכים. פיצ'ר מעניין הוא דיפ' אחורי עם ניתוב מומנט וחלוקת כוח המעדיפה את הציר האחורי כדי לתת ל-SUV התנהגות כביש ספורטיבית יותר.

Chevrolet Blazer RS גרסה ספורטיבית וחצופה עם 305 כ"ס. צילום: שברולט
Chevrolet Blazer RS גרסה ספורטיבית וחצופה עם 305 כ"ס. צילום: שברולט

חבילת האיבזור עשירה מאד וכוללת ראשית כל מערך בטיחות אקטיבי מלא. בנוסף יש גם דלת תא מטען חשמלית, מצלמות 360 מעלות סביב הרכב ברזולוציה גבוהה, ועוד איבזור נוחות ופינוקים רב שתוכלו להוריד מכאן.


אור קליין סמנכל מכירות ומוצר קבוצת UMI:

,שברולט בלייזר הוא רכב שונה בנוף הישראלי הוא מספק נראות ייחודית וקשוחה לצד אבזור עשיר ומנוע עוצמתי, אנחנו בטוחים שהלקוחות יתרשמו. בחרנו לשווק את הבלייזר ברמות הגימור הגבוהות ביותר ולספק לצרכן מפרט טכנולוגי עשיר ומתקדם שכולל בין היתר חבילת בטיחות מקורית מלאה כסנטדרט"

 

צפו גם בזה

חברת מילגם EV-Edge תקים 70 עמדות טעינה לרכב חשמלי בתל אביב

70 עמדות טעינה לרכב חשמלי יוקמו ברחבי תל אביב - הקץ לחרדת הטווח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

17 + 15 =