יום רביעי , 14 אפריל 2021
ראשי » חדשות » שברולט סילברדו חשמלי!
שברולט מאשרת שבקרוב נזמזם על טנדר סילברדו חשמלי. צילום: GM

שברולט סילברדו חשמלי!

רוני נאק

דיווח מפתיע מארה"ב מלמד ששברולט נמצאת על המסלול המהיר לקראת הצגת טנדר שברולט סילברדו 100% חשמלי. על פי ההודעה רב המכר של GM ייוצר במפעל חדש של ענקית הרכב ליד דטרויט המיועד לייצור רק של כלי רכב חשמליים.

שברולט סילברדו החשמלי לא יהיה מבוסס על הסילברדו הנוכחי שבצילום. פלטפורמה כל-חדשה. צילום: GM

הסילברדו החשמלי לא יהיה אדפטציה של הנוכחי אלא מתוכנן ומעוצב מאפס כרכב חשמלי. מערכת ההנעה תתבסס על טכנולוגיית ULTIUM של GM ועם טווח מוערך של עד 650 קילומטרים (400 מייל) בין טעינות. עד עתה לא שמענו דבר מ-GM לגבי איזה מענה היא מתכננת לפורד F-150 החשמלי החדש וכמובן לשורה של טנדרים חשמליים שעתידים להגיע בקרוב מהזנקים טכנולוגיים רבים כמו rivian וטסלה. למרות ש-GM בעצמה לא רצתה להתחייב על תאריכי היצור הרשמיים, אנאליסטים מעריכים כי שברולט סילברדו החשמלי יתחיל להיות מיוצר לקראת סוף 2022 אז גם יגיע לשווקים.

האמר SUV חשמלי ועדיין מרובע. יגיע כשנה לפני הסילברדו. צילום: GM

ההודעה הזו מגיעה אחרי שלפני כמה ימים הודיעה GM שתתחיל לשווק גם גרסת SUV של ה-HUMMER החשמלי. הכלי העצום עתיד גם הוא להיות מיוצר באותו המפעל וצפוי להגיע לשווקים כשנה לפני הסילברדו כדגם 2022.

צפו גם בזה

מבקרים את שמשון הגיבור

יונדאי קונה עברה עדכונים והיא עתה חזקה יותר מתמיד. כך שחשבנו שזה יהיה נכון לבקר עמה מי שכח היה סימן ההיכר שלו - שמשון. מגלים את דרך הפסלים בצורעה עם יונדאי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *