----------------------------------- --------------------------------------
יום חמישי , 7 יולי 2022
ראשי » מגזין » הרכב שנמכר הכי מהר בארה"ב מגיע לישראל
שברולט טריילבלייזר 2020 - נחטף מאולמות התצוגה. בקרוב גם אצלנו. צילום: שברולט

הרכב שנמכר הכי מהר בארה"ב מגיע לישראל

איזה רכב הוגדר כרכב שנמכר הכי מהר בארה"ב, למרות שינויים שנובעים בין היתר גם ממגיפת הקורונה? התשובה אינה איזה רכב יפני: לפי ניתוח הנתונים של אתר iSeeCars.com, הרכב שנמכר הכי מהר בארה"ב הוא שברולט טריילבלייזר 2020 החדש.

כמה מהר? לפי נתוני האתר שניתח מעל ארבע מיליון עסקאות שבוצעו בארה"ב בין מרץ 2020 ליוני 2020, שברולט טריילבלייזר המתין בסוכנויות רק 19 ימים עד שמצא בית חדש. לשם המחשה, לפני הקורונה זמן המכירה הממוצע של רכב בסוכנות היה 58 ימים. ועם הגעת הקורונה עלה זמן המכירה ל-97 ימים ימים ארוכים.

שברולט טריילבלייזר 2020 – נחטף מאולמות התצוגה. בקרוב גם אצלנו. צילום: שברולט

מה הופך את שברולט טריילבלייזר החדש לכזה חטיף דווקא עכשיו? מכיוון שמדובר ברכב פנאי עם חבילות אבזור סוף הדרך, חווית נהיגה מלהיבה ושימושיות שהופכים אותו לבחירה מושלמת למשפחות, אבל לא רק.  למשל תקבלו מושבים מחוממים והזחה חשמלית למושב הנהג כבר מרמות האבזור ה"בסיסיות". דיפרנציאל אחורי חכם, בגרסת הנעה כפולה, יבטיח התנהגות כביש מופלאה ויכולת גם על דרכי עפר ושטח קל. זהו מנעד יכולות וחבילות אבזור שאין לאחרים.

המידות נכונות, בין שברולט טראקס לשברולט אקווינוקס. והוא מאד יפה כי המעצבים של שברולט אימצו את הלוק הנוכחי של היצרנית, שהחל עוד בשברולט קמארו השרירית והמשיך אל שברולט בלייזר הזוכה כיום להצלחה אדירה בארצות הברית.

השם Trailblazer הוא אייקון אמריקאי. חלק מהתרבות האמריקאית לא פחות מניו-יורק סטייק ובוקר המשקיף על עמק נהר הקולוראדו. היסטורית זהו SUV שזכה להצלחה אדירה בארה"ב בדור הקודם והפך לבחירה הטבעית לכל מי שרוצה שילוב של עוצמה, נוחות ויכולת.

שברולט טריילבלייזר 2020 – נחטף מאולמות התצוגה. בקרוב גם אצלנו. צילום: שברולט

בן למשפחת ה-SUV של שברולט

קשה להישאר אדיש מול עיצוב כה מושך. גריל קדמי שמדגיש את סמל שברולט התחום בחלקו התחתון על ידי פס כרום בולט וכלה ביחידות התאורה הקדמיות הכפולות הכוללות גם פנס עילי וגם פנס דרך תחתון לשיפור של חוויית הראיה בלילה. השפה של העיצוב דוברת את שפת השרירים של דגמי שברולט החזקים ביותר. קו כתפיים עמוק שמתחיל מתחת למראה הקדמית ומתמזג באופן מושלם בדלתות מחזק את המסר הספורטיבי של הטריילבלייזר.

שטח שמשות נרחב תורם למראה האגרסיבי, ומספק חווית נהיגה יוצאת דופן. הטריילבלייזר מתבלט בקטגוריה שבה נדמה לפעמים שהחיפוש אחר שימושיות יצר הזנחה של העיצוב החיצוני ושל הנחשקות.

שברולט טריילבלייזר 2020 – נחטף מאולמות התצוגה. בקרוב גם אצלנו. צילום: שברולט

קישוריות, עיצוב ובטיחות

אותו מיזוג של שימושיות גבוהה עם עיצוב מודרני ממשיך גם בתוך הטריילבלייזר. עשיר במערכות בטיחות אקטיביות המיועדות לשמור על חיי הנהג ויושבי הרכב. מערך הבטיחות המתקדם כולל בלימה אוטונומית אשר משתלטת על הרכב במקרה סכנת התנגשות וגם יכולת אקטיבית לשמור על נתיב הנסיעה. יש גם 10 כריות אוויר ומערכות בקרת יציבות ואחיזה מחזית הטכנולוגיה. כמובן שהטריילבלייזר מציע גם קישוריות מלאה, אבל לא רק: בקרת אקלים, שליטה מלאה מגלגל ההגה, כל אלה הופכים את השהיה בתא הנוסעים המעוצב של הטריילבלייזר לחוויה שהעיצוב הפנימי רק מעצים.

זהו שילוב אידיאלי בין שימושיות להנאה. לוח המחוונים אשר מחולק לשני "מפלסים" כאשר אפילו פתחי האיוורור נראים כמו פסלים קטנים. אחת החוזקות המרכזיות היא כמובן ממדי פנים גדולים אשר יוצרים חלל מרווח לנוסעים מאחור והמון מקום לציוד בתא המטען – עד 1,500 ליטרים עם המושבים מקופלים. הרבה יותר מכל מה שתמצאו בקבוצת הרכב הזו.

שברולט טריילבלייזר 2020 – נחטף מאולמות התצוגה. בקרוב גם אצלנו. צילום: שברולט

יחידות הנעה מתקדמות והנעה כפולה

למראה העוצמתי יש כיסוי דינמי. הטריילבלייזר מצויד במנועי טורבו יעילים במיוחד חזקים מאד וחסכוניים. בנפח של 1.2ל' או 1.3ל' ועם הספקים של 137 ו-155 כ"ס שעובדים באופן מושלם עם תיבות הילוכים מתוחכמות בעלות תפקיד מרכזי בחסכון וביצועים. תיבת הילוכים אוטומטית עם 9 הילוכים והנעה כפולה או תיבת הילוכים אוטומטית רציפה בגרסת הנעה קדמית. כך מתקבלים ביצועים מלהיבים אבל גם צריכת הדלק נשמרת בתחום החסכוני. לנוכח תכונות כאלה אפשר להבין בקלות מדוע דווקא כעת הטריילבלייזר הפך ללהיט בארצות הברית, וממש בקרוב – גם בישראל.

שברולט טריילבלייזר 2020 – נחטף מאולמות התצוגה. בקרוב גם אצלנו. צילום: שברולט

כל היתרונות

שברולט טריילבלייזר החדש מביא לישראל את כל היתרונות שנלמדו בעשרות שנים של יצור רכבי פנאי ושטח קשוחים, תכליתיים אך גם מפנקים וטכנולוגיים. כבן החדש והמלהיב למשפחת ה-SUV של שברולט בישראל, הטריילבלייזר מצויד בלוק שאי אפשר להישאר אדיש אליו, מערך בטיחות מוביל ומערכות הנעה מתקדמות שיובילו את שברולט קדימה בשנים הבאות.

 

תוכן מקודם

צפו גם בזה

מזמינים רכב חשמלי ולא קונים

חוסר האמון של הצרכנים ביכולת לספק רכב חשמלי תופס צורה של הזמנת-יתר של מכוניות חשמליות. מצייר תמונת מצב שקרית של ביקושים גבוהים כשללקוחות רבים כמה הזמנות עומדות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.