יום רביעי , 20 נובמבר 2019
ראשי » חדשות » Ener-G-Force הבשורה של מרצדס למחליף של ה-G וואגן?

Ener-G-Force הבשורה של מרצדס למחליף של ה-G וואגן?

תערוכת הרכב של לוס אנג'לס מתחילה לחשוף טפח. מרצדס בנץ מתכוונת למופע חזק בעיר המלאכים עם רכב תצוגה שנועד לתחרות לתכנון מכונית העתיד של משטרת התנועה בקליפורניה.

Ener-G-Force  קונספט של סדנת העיצוב הקליפורנית של מרצדס בנץ. האם אלו יהיו פניו של המרצדס G Class הבא? מנוע חשמלי בכל טבור גלגל, תאי דלק, ומיכלי מים. צילום: מרצדס בנץ

רכב התצוגה שעוצב בסדנת מרצדס בקליפורניה אמור – כך לפי מתכנניו – לחיות בסביבה תעבורתית שונה בתכלית מזו שאנו מכירים כיום ויהיה עליו להציג מערך יכולות רחב הרבה יותר ובהם לנסוע ולהגיע לכל מקום – גם בשטח.

רוצים לדעת עוד על מרצדס בנץ G Class AMG?

לאן נסענו בשלג על המרצדס ML החדש?

רכב התצוגה הוא תרגום קיצוני של השפה העיצובית של ה-G קלס הנוכחי אולם הוא שומר על מרכיבי העיצוב הבסיסיים כמו שטח החלונות הקטן, פרופיל רבוע, קו מתניים גבוה ועוד.

על ההנעה מופקדת מערכת – טנטאטיבית – תאי דלק המוזנים במימן. ההנעה מכאן חשמלית כמובן והאנרגיה נאגרת בצורת מים במיכלים. ההנעה הכפולה מושגת על-ידי ארבעה מנועים חשמליים – אחד בכל טבור גלגל. הספק כל מנוע מבוקר עצמאית ומתחשב ברמת האחיזה של הגלגל. מערכת אופטית סורקת את השטח סביב ה-G, מזהה את אופיו ומשנה את שיכך הבולמים ואת עומס הקפיצים בהתאם. זאת, כדי למקסם את האחיזה בשטח או בכביש.

צפו גם בזה

מאזדה גיפ פותחת

מאזדה cx-30 החל ב-149,900 שקלים

מאזדה CX-30 מצטרף להיצע ה-SUV של מאזדה בישראל עם בשורה של איכות משופרת ובטיחות מצטיינת

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

20 − 4 =