שבת , 2 יולי 2022
ראשי » חדשות » Ener-G-Force הבשורה של מרצדס למחליף של ה-G וואגן?

Ener-G-Force הבשורה של מרצדס למחליף של ה-G וואגן?

תערוכת הרכב של לוס אנג'לס מתחילה לחשוף טפח. מרצדס בנץ מתכוונת למופע חזק בעיר המלאכים עם רכב תצוגה שנועד לתחרות לתכנון מכונית העתיד של משטרת התנועה בקליפורניה.

Ener-G-Force  קונספט של סדנת העיצוב הקליפורנית של מרצדס בנץ. האם אלו יהיו פניו של המרצדס G Class הבא? מנוע חשמלי בכל טבור גלגל, תאי דלק, ומיכלי מים. צילום: מרצדס בנץ

רכב התצוגה שעוצב בסדנת מרצדס בקליפורניה אמור – כך לפי מתכנניו – לחיות בסביבה תעבורתית שונה בתכלית מזו שאנו מכירים כיום ויהיה עליו להציג מערך יכולות רחב הרבה יותר ובהם לנסוע ולהגיע לכל מקום – גם בשטח.

רוצים לדעת עוד על מרצדס בנץ G Class AMG?

לאן נסענו בשלג על המרצדס ML החדש?

רכב התצוגה הוא תרגום קיצוני של השפה העיצובית של ה-G קלס הנוכחי אולם הוא שומר על מרכיבי העיצוב הבסיסיים כמו שטח החלונות הקטן, פרופיל רבוע, קו מתניים גבוה ועוד.

על ההנעה מופקדת מערכת – טנטאטיבית – תאי דלק המוזנים במימן. ההנעה מכאן חשמלית כמובן והאנרגיה נאגרת בצורת מים במיכלים. ההנעה הכפולה מושגת על-ידי ארבעה מנועים חשמליים – אחד בכל טבור גלגל. הספק כל מנוע מבוקר עצמאית ומתחשב ברמת האחיזה של הגלגל. מערכת אופטית סורקת את השטח סביב ה-G, מזהה את אופיו ומשנה את שיכך הבולמים ואת עומס הקפיצים בהתאם. זאת, כדי למקסם את האחיזה בשטח או בכביש.

צפו גם בזה

מבחן דרכים מרצדס GLC300e פלאג אין

כשברקע מתקרב דור חדש, אבל לא מאד שונה, לקחנו את רכב הפנאי ההיברידי של מרצדס להיכרות מחודשת. מרצדס GLC פלאג אין הייבריד מספקת עוצמה חשמלית וטורבו וגם הידור

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.