יום חמישי , 7 יולי 2022
ראשי » חדשות » פורד מקשיבה ללקוחותיה
פורד ברונקו החדש. עכשיו גם עם תיבת הילוכים ידנית בחבילת השטח. צילום: פורד

פורד מקשיבה ללקוחותיה

 

רוני נאק

כמות ההזמנות המקודמות של פורד ברונקו החדש מספיק גדולה – ומספיק ביקורתית – כדי לספק לפורד עוד משוב חשוב. ולמרבה ההפתעה, אפילו ענקית הרכב ("ספינה גדולה" וכל זה) שבהיסטוריה שלה כמה פישולים מפוארים, מקשיבה לציבור לקוחותיה בהווה ובעיקר בעתיד. ובכן כתוצאה מהמשוב שהגיע ממזמיני BRONCO החדש החליטה פורד לשלב תיבת הילוכים ידנית עם 7 יחסי העברה בחבילת "ססקווטש" (הקשוחה ביותר לשטח ואופציה בכל רמות האבזור של הברונקו). לפני כן האופציה לאנשי הססקווטש הייתה "רק" תיבת הילוכים אוטומטית עם 10 יחסי העברה. שילוב תיבת ההילוכים הידנית עושה את הברונקו לרכב ה-4X4, הסדרתי היחיד שמגיע מקורי מהמפעל עם צמיגי 35 אינץ' ותיבת 7 הילוכים ידנית.

כל מה שצריך לדעת על פורד ברונקו החדש

חבילת ססקווטש זמינה לגרסאות של 3 ו-5 דלתות היא כוללת צמיגי MT של גודייאר במידה 35 אינץ על חישוקי 17 אינץ' עם בידלוק. ניתוק למוט מייצב קדמי, סרנים של DANA לפנים ומאחור עם נעילות דיפ' מקוריות ויחס העברה 4.7:1. בנוסף מרווח הגחון מוגבה, המפשק של הגלגלים מורחב בכ-50 מ"מ ובולמי זעזועים של בילשטיין בסטנדרט. לפי פורד כאשר תיבת ההעברה משולבת ל-LOW יתקבל יחס זחילה של 94.75:1 – שזה אומר "ממש קצר". הגרסה הידנית בחבילת ססקווטש תהיה זמינה ללקוחות בסוף 2021.

בינתיים בחודש הבא תעלה פורד ארה"ב לאתרה את הקונפיגורטור אשר יאפשר ללקוחותיה לבנות את הברונקו של החלומות שלהם, להשוות בין חבילות האבזור השונות, גווני הצבע השונים וכמובן המחירים. הזמנות יפתחו לציבור בדצמבר.

בפורד ישראל כבר הביעו את כוונתם להביא ארצה את הברונקו החדש.

צפו גם בזה

VW שמה עין על החשמל היקר

קבוצת VW תחזיר לחיים את השם SCOUT כמותג פרימיום עם ליין של טנדרים ורכבי פנאי גדולים. המיקוד הוא בשוק האמריקאי ובמותגי הפרימיום עתירי התזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.