יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » פורד ברונקו – עוד רגע נחשף
הדמיה פורד ברונקו
גרסה אפשרית של פורד ברונקו. גרסת טנדר מאד מעניינת עם בסיס גלגלים ארוך.הדמיה: MO AOUN

פורד ברונקו – עוד רגע נחשף

רוני נאק

מארה"ב נמסר כי מפעלי פורד חזרו לתפוקה מלאה, ואף יותר מזה. החל ממחר – כך לפי הודעת החברה – יחזרו כל מפעלי פורד בארה"ב לפעילותם הרגילה כשהם מקדימים את התאריך הראשוני להתנעה ב-6 ליולי.

פורד ברונקו – שבא לתת פייט לג'יפ רנגלר – יוצג ב-13 ליולי אחרי שהוזז מתאריך ההשקה המקורי של ה-9 ליולי אחרי שזה התגלה – במקרה או שלא – כיום ההולדת של OJ  סימפסון – מי שהרים את הברונקו לסטאטוס עילאי בזכות מרדף משטרתי בשידור חי.

הדמיה פורד ברונקו
הדמיה של גרסת 5 דלתות של ברונקו עם הרבה אבזור וצמיגי שטח ענקיים. הדמיה: MO AOUN

הברונקו לכשעצמו מעורר סקרנות רבה ועתיד להופיע בגרסאות 3 דלתות, 5 דלתות ואף טנדר עם בסיס גלגלים ארוך כמו ג'יפ גלאדיאטור וככל הנראה תמחור דומה. מידע שדלף מגלה כי יהיה מצויד במוט מייצב קדמי מתנתק ושתי נעילות דיפ' מקוריות – שמחה רבה לכל עכברי השטח.

ממקורות שונים דווח כי הבסיס של הברונקו יהיה שלדת הסולם של פורד ריינג'ר (הטנדר הקטן יותר במשפחת הטנדרים של פורד) – מה שאומר שנראה מתלה נפרד בחזית וסרן חי מאחור – קפיצי סליל יתפסו את המקום של קפיצי העלה של הטנדר. עוד נראה גג ודלתות פריקים, מגיני סף מקוריים, צמיגי שטח מקוריים. בצד של החדשות המלהיבות פחות נספר כי הפלטפורמה של הריינג'ר מגבילה את היצע המנועים – כך ש-V8 יורד מהפרק וגם ה-3.5ל' אקו-בוסט שלא נכנסים בין קורות השלדה.

הדמיה פורד ברונקו
הדמיה של גרסת 3 דלתות – רגועה יחסית. הדמיה: MO AOUN

פורד החלה בפעילות מוגבלת בצפון אמריקה עוד ב-18 למאי, אחרי חודשיים של השבתה בשל נגיף קורונה. בשבועות שעברו מאז נעצר היצור מדי פעם כשהתגלו עובדים הנושאים את הנגיף אבל לאחרונה היא הוסיפה עובדים ומשמרות לקוי היצור. על פי דובר החברה, הצליחה פורד להגיע ל-96% מיעדי היצור בשבועות האלה. אלה חדשות נהדרות לסוכני פורד ברחבי ארה"ב שנאלצו להתמודד עם מלאים מוגבלים.

פורד עצמה ניצבת בפני ארבע השקות מאד חשובות. הראשונה שבהן, ואולי החשובה ביותר, היא לאחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם: טנדר F-150 אשר אמור להיחשף ממש השבוע. גרסת ספורט קטנה וקלה של SUV בשם "ברונקו ספורט" – וכן ה-SUV החשמלי שלה מוסטאנג מאך E שהשקתו נתקעה בשל קורונה.

לעמוד של המעצב שיצר את ההדמיות האלה: MO AOUN

הדמיה ברונקו צד
הדמיה אחרת – אולי מציאותית יותר של ברונקו – אנו יודעים שהחזית כבר לא תראה כך. הדמיה: MO AOUN

 

צפו גם בזה

אל העיר האבודה שבמדבר

בין הרים לדיונות, נמצאים שרידים מרהיבים של עיר עצומה, אתר מורשת עולמית מרהיב ושיעור מרתק של חיים במדבר וסובלנות דתית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.