יום שני , 15 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » וידאו: טנדר פורד F-150 משופר מאד
טנדר פורד F-150 לתערוכת שיפורי הרכב SEMA. צילום: פורד
טנדר פורד F-150 לתערוכת שיפורי הרכב SEMA. צילום: פורד

וידאו: טנדר פורד F-150 משופר מאד

תומר הדר

תערוכת SEMA מתקרבת – וניתן להבין מדוע אנו מתרגשים: מדובר בתערוכת רכב שלשם שינוי, המילה "סטנדרטי" נחשבת בה למילת גנאי קשה, תערוכה שאם בוחן ממוצע של משרד התחבורה יקלע לתחומיה, סביר להניח שמנת חלקו תהיה שורה של התקפי לב ושאגות "מה זה, כמה היגבאת ת'אוטו???" (השגיאה במקור וזה לא שהם מדברים כך חלילה). ובגלל זה אנחנו כל כך אוהבים את תערוכת SEAMA – כי היא מזכירה לנו היטב מה מתרחש בעולם השפוי בזמן שבישראל בוחני תנועה מתרוצצים בניסיון ללכוד בעלי רכבי שטח שהגביהו את טויוטה לנד קרוזר שלהם, רחמנא ליצלן, בשני אינץ'.

לפני מספר ימים סיפרנו לכם על המפלצת שיונדאי מכינה לתערוכה – וכעת מגיע תורה של פורד, שהחליטה להשתולל בקיצוניות על הפורד F 150 הפופולארי. בשלב ראשון, כדי לחמם את האווירה, פורד מציגה תמונה , יותר נכון איור, של ה-F150 – אך כבר מן האיור ניתן להבין למה מתכוונים בפורד: חישוקי 22 אינץ' שעוטים צמיגי 37 אינץ', הגבהה קיצונית, LED  באר כפול, מדרגות צד, מנוע אקובוסט בנפח 3.5 ליטרים שזכה לתוספת גדישה וצמד טורבואים מוגדלים ועוד תופינים רבים שיחשפו ככל הנראה כשפורד תביא את צי הרכבים האימתני שלה ללאס וגאס בקרוב.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.