יום ראשון , 22 מאי 2022
ראשי » חדשות » בדרך: טנדר קטן-יותר של פורד
אפשר לנשום זו רק הדמיה. טנדר פורד ברונקו לא יהיה לפני 2025. צילום:AUTOEVO

בדרך: טנדר קטן-יותר של פורד

רוני נאק

פרסומים בארה"ב מדווחים כי נראו רכבי ניסוי של טנדר קטן במיוחד (במונחים אמריקאים) מסתובבים באזור מטה החברה במישגן. המקורות מעריכים כי מדובר בדגם שייקרא "מאבריק" וכי הוא אמור להשתלב בקו הטנדרים הנרחב של פורד בקבוצת גודל קטנה יותר משל פורד ריינג'ר (שבעצמו יהיה הבסיס לפולקסווגן אמארוק הבא).

קטן יותר מריינג'ר ומחיר התחלתי מתחת ל-20,000 דולרים. צילום: KGP

פורד עוד לא חשפה רשמית את הטנדר הזה אולם הוא צפוי להיות מושק ככל הנראה במהלך הקיץ (כך לשון ההתראה שנשלחה לסוכני פורד ברחבי ארה"ב). זאת לאחר שאב-טיפוס של הטנדר נראה על קו היצור של פורד במקסיקו.

הציפייה היא שהטנדר פורד מאבריק (שם בו השתמשה פורד בעבר) יהיה זול ונגיש וכי גרסת הבסיס שלו תעלה פחות מ-20,000 דולרים בארה"ב – דבר שיאפשר לפורד להציע ללקוחות כחלופה לדגמי הפרטיות שבחרה להפסיק לייצר בשוק האמריקאי.

קטן יותר מריינג'ר ומחיר התחלתי מתחת ל-20,000 דולרים. צילום: KGP

אין פרטים כלל על המפרט הטכני הצפוי של הטנדר הזה (שם קוד P758) למעט העובדה שהוא יהיה בעל מרכב אחוד ומתלים נפרדים בכל הגלגלים.

בנוסף להרחבת סדרת הטנדרים גם הפורד ברונקו צפוי לקבל גרסת טנדר (בדומה לג'יפ גלדיאטור) אולם בשבילו נאלץ לחכות עד ל-2024 – אם לא נתייבש עד אז מזה שהברונקו ה"רגיל" לא נראה כלל באופק שלנו.

צפו גם בזה

טויוטה BZ4x החל ב:230 אלף שקלים

מצעד המכוניות החשמליות החדשות לישראל ממשיך ומתעצם עם ההגעה של toyota BZ4x. רכב הפנאי החשמלי, והרכב החשמלי הראשון של טויוטה, יחדור לישראל במחיר של 229,990 שקלים

One comment

  1. זהו שפה אתם טועים
    פורד ברונקס ישווק רישמית עוד השנה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.