יום חמישי , 3 דצמבר 2020
ראשי » חדשות » GAC פותחת את אולם התצוגה עם הטבה
פותח רכב חשמלי
GAC ישראל פותחת לעסקים את אולם התצוגה המרכזי שלה בתל אביב - ויש הטבה ללקוחות. צילום: רונן טופלברג

GAC פותחת את אולם התצוגה עם הטבה

שטח

חוזרים לשגרה: אוריון מוביליטי, יבואנית מותג GAC החשמלי, מודיעה הבוקר על פתיחתו המחודשת של אולם התצוגה ברחוב יגאל אלון 65 ת"א וחידוש פעילות המכירה הפרונטאלית. זאת, תוך הקפדה יתרה על כלל הדרישות הבריאותיות כמתחייב מהתו הסגול ואף למעלה מכך. בחברה מציינים כי יפעלו נהלי ניקיון מחמירים עבור רכבי התצוגה וההדגמה וכי נקבעו נהלי עבודה חדשים שיאפשרו סביבה בטוחה ובריאה לצוות GAC ולמבקרים באולם ובמרכזי השירות. בין היתר, תאפשר החברה קיום נסיעות התרשמות בבית הלקוח, באזור המרכז.

במהלך התקופה בה היה האולם סגור, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, פעלה החברה במתכונת אונליין, תוך שהיא מאפשרת התרשמויות וירטואליות מהרכבים ושיחות וידאו עם מנהל אולם התצוגה ונציגי המכירות במטרה לתת מענה מלא לכל שאלות המתעניינים ברכישה.

מחירו של GAC GE3 החשמלי עומד על 139,000 ₪, כולל עמדת טעינה ביתית וכבל לשימוש בעמדות ציבוריות. חבילת ההשקה של הדגם, חבילת ה- Power pack, כוללת:

  • טיפולים ללא עלות: טיפולים ללא עלות למשך 3 שנים, או עד 45,000 ק"מ.
  • התחייבות לטרייד-אין עתידי: לאחר 3 שנים ניתן יהיה לקבל מחיר מחירון בעבור ה- GE3, בשדרוג לדגם חדש.
  • תקופת ניסיון: החברה מאפשרת תקופת ניסיון של חצי שנה שבסיומה (ובתנאי שלא חלפה שנה ממועד הרכישה) יוכל הרוכש להחזיר את הרכב ולקבל החזר כספי בניכוי דמי שימוש חודשיים (בכפוף לתקנון).

 

לרגל החזרה לשגרה, מציעה החברה, בנוסף לחבילת Power pack, הטבה כפולה ומוגבלת בזמן, במסגרתה יוכלו הרוכשים ליהנות ממימון במסלול תשלום חודשי של 888 ש״ח בריבית אטרקטיבית לצד הטבת טרייד-אין במחיר מחירון לרכבו הנוכחי של הרוכש. ההטבות בתוקף עד ה- 31.5.20.  

צפו גם בזה

רשמי! רוביקון V8!

33 שנים אחרי ה-CJ, ג'יפ מכניסה מנוע עצום לתוך הרוביקון - צפו למחיר גבוה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 + fifteen =