יום שני , 23 מאי 2022
ראשי » חדשות » ג'נסיס G70 – ההיצע מתרחב
ג'נסיס G70 - ספורט סדאן נמרצת ומעוצבת. החל ב-298 אלפי שקלים. צילום: ג'נסיס

ג'נסיס G70 – ההיצע מתרחב

רוני נאק

ג'נסיס, מותג הפרמיום של קונצרן HMC, מרחיב את היצע הדגמים הזמינים לרוכשים בישראל. לצד ה-G80, ורכב הפנאי GV80 שכבר משווקים אצלנו היא משיקה – במקביל לעולם – דגם ספורט-סדאן מעניין ביותר המסומן G70. רכב הספורט-סדאן, המסתכל בלבן של ה-LEDים של מכוניות כמו במוו סדרה 3 ולקסוס IS, ישווק בשתי גרסאות אבזור: לקצ'רי וספורט במחיר המתחיל ב-298 אלפי שקלים בלבד.

ג'נסיס G70 – ספורט סדאן נמרצת ומעוצבת. החל ב-298 אלפי שקלים. צילום: ג'נסיס

בעוד שהמראה החיצוני דובר את שפת העיצוב של המותג, באדיבות מעצב העל פטר שרייר, הוא עושה זאת בממדים קטנים יותר מהדגמים שאנו כבר מכירים ויותר חבילה מהודקת ושרירית למראה. על ההנעה מופקד מנוע טורבו-בנזין בנפח 2.0ל' עם תפוקה של 245 כ"ס ן-36 קג"מ. ההנעה אחורית, כדת וכדין דרך תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים ופיקוד ידני. לרשות הנהג עומדים חמישה מצבי נהיגה, כולל מצב Sport + המייעל את תכנות ניהול המנוע ותיבת ההילוכים ומחדד את תגובת המצערת. ויש גם בקרת שיגור למיצוי פוטנציאל הרייסים עם נתון רשמי של 6.1 שניות ל-100 קמ"ש.

ג'נסיס G70 – ספורט סדאן נמרצת ומעוצבת. החל ב-298 אלפי שקלים. צילום: ג'נסיס

• מבחן דרכים ג'נסיס GV80

אבל ה-G70 אינה רק כוח ושרירים. באדיבות אלברט בירמן (ש"נחטף" על ידי HMC מראשות חטיבת M של במוו) פותח כיול שלדה ומתלים הממוקד סביב הנהג והנהיגה. עם איזון בין הצורך ליהנות מנוחות וחווית נסיעה נעימה ביומיום אבל גם ריסון ותמיכה בנהיגה דינאמית ונמרצת. גרסת הספורט מקבלת פריטים יוצאי דופן (ונחשקים) כמו דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה, מערכת בלימה מחוזקת מאד באדיבות רכיבי איכות של BREMBO ואפילו מפלט ספורטיבי עם טיון ווקאלי צבעוני.

ג'נסיס G70 – ספורט סדאן נמרצת ומעוצבת. החל ב-298 אלפי שקלים. צילום: ג'נסיס

כפי שהכרנו מדגמי ג'נסיס האחרים, גם G70 מצוייד בחבילות אבזור נוחות עשירות עם פנסי LED כפולים, תאורת אווירה, ריפודי עור, דיפוני אלומיניום, חלונות עם בידוד אקוסטי, לוח מחוונים דיגיטלי תלת-ממדי, מערכת שמע פרימיום מבית לקסיקון ועוד. גם חבילת הסיוע והבטיחות האקטיבית מכילה פריטים רבים שיצרו רשימה ארוכה ומייגעת. נציין רק את מכסה המנוע האקטיבי שנועד להגן על הולכי הרגל, הצגת שטח מת בלוח המחוונים, מצלמות 360 עם תצוגה תלת מימדית ועוד.

ג'נסיס G70 – ספורט סדאן נמרצת ומעוצבת. החל ב-298 אלפי שקלים. צילום: ג'נסיס

רוכשי ג'נסיס יהנו מטיפולים ללא עלות במהלך שלושת שנות האחריות (עד 6 טיפולים).

מחיר גרסת לקצ'רי: 298,000 שקלים

מחיר גרסת ספורט: 339,000 שקלים

דנה רביד מנחם מנכ"לית חטיבת GENESIS הוסיפה: "אחרי ההצלחה בחדירה של ה-G80 והGV80 – והפתיחות שראינו בלקוחות היוקרה בשוק הישראלי לקבל ולנסות מותג חדש, הG70- יאפשר גם ללקוחות הצעירים יותר לחוות את המותג. ראינו שהלקוחות שרכשו עד היום עשו שיעורי בית מעמיקים ומאמינים במותג ויודעים מה הם רוכשים ואני מאמינה שאלה גם יהיו הלקוחות הראשונים של הG70-. לקוחות שמחפשים את הרכב הספורטיבי יותר, עם כל מערכות הטכנולוגיה, הבטיחות והאיכות שמציעה ג'נסיס.

צפו גם בזה

יונדאי STARIA – לחשוב מחדש על ואן

פלטפורמה כל-חדשה, עיצוב מרהיב מן החוץ ועיצוב יצירתי וחדשני מבפנים. יונדאי STARIA בדרך אלינו עם בשורה של ממש בקבוצת הוואנים ומבטיחה לתת פתרונות חדשים בסגמנט ותיק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.