יום ראשון , 22 מאי 2022
ראשי » חדשות » GMC סיירה לשטח

GMC סיירה לשטח

פורד השיקה בשנה שעברה טנדר כפול הנעה בשם ראפטור SVT אשר הלכה למעשה פתח קטגוריה חדשה בז'אנר הכה-פופולארי בארה"ב של טנדרי הענק. הראפטור פותח על-ידי מחלקת הביצועים בפורד (SVT) והתוצאה הפכה את כל הטנדרים המתחרים שהוצעו עם הינע כפול לטנקים כבדים ומסורבלים. הרעיון של ישיבה בתוך טנדר ענק, על כל פינוקיו, נוחות הנסיעה אותה הציע ויכולות הגרירה/הובלה המכובדות שלו יחד עם כושר עבירות מרשים ביותר ויכולת ניוד מהירה גם בתנאי שטח קשים קסמה לרבים ואילצה את המתחרים לצלול את מרתפי הפיתוח, לצאת עם אלטרנטיבה משלהם.

פורד ראפטור – קבע את הסטנדרט בו יש להתחרות

הקונספט הנראה כאן הנו לקראת השקה מלאה בקרוב, למרות שכאן הוא נראה עדיין כאיור בלבד. המפרט כבר ידוע וברור כבר עתה שה- GMC Sierra All Terrain HD Concept לא נולד ונוצר בדומה לפורד ראפטור אלא דומה יותר למתחרה מול פורד F-350 כפול הנעה, המיועד לחיי שטח סוערים יותר. בבסיסו הסיירה קונספט הנו גרסה כפולת הנעה וקבינה שזכה לשדרוגים ותוספות לרוב; בין השאר מספרים לנו ב-GMC על גיר אוטומטי עם 6 מהירויות מבית אליסון שמשודך כאן למנוע דוראמאקס ענק (V8 בנפח 6.6 ליטר) טורב-דיזל המציע כמעט 400 כוח-סוס. המתלים המקוריים נותרו בבסיסם אך הבולמים הוחלפו בקרביים בהרבה מבית Fox, אשר תוספת המהלך בן כ-75 מ"מ אותו הם מציעים מצטרפים למרווח גחון מינימאלי בן למעלה מ-53 ס"מ(!). כנפיים תפוחות ובתי גלגל ענקיים משלימים תמונה קרבית בהחלט.

עוד אין הצהרות רשמיות בדבר ייצור מתוכנן ומפרט סופי, אך השמועות מדברות על השקת גרסה מוכנה לייצור כבר במהלך 2011.

 

צפו גם בזה

היכונו לטויוטה 4RUNNER כל חדש!

שלדת סולם חדשה, שלוש שורות מושבים ודור מנועי טורבו חזקים. טויוטה 4RUNNER עתיד להיות מושק בחודשים הקרובים והוא שומר על כל יכולת השטח. לנדקרוזר והייקלס בדרך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.