יום שני , 23 מאי 2022
ראשי » חדשות » הונדה HR-V כל-חדש והיברידי
הונדה HR-V. כל חדש, רק היברידי ועם הבטחה להנאה מנהיגה ופינוקים. צילום: הונדה

הונדה HR-V כל-חדש והיברידי

רוני נאק

הונדה אירופה הציגה היום את הדור החדש של רכב הפנאי הקטן שלה, HR-V, על פלטפורמה כל-חדשה שלפי הונדה תתן לנהגים שלה יותר הנאה מנהיגה ונוחות עדיפה על הדור היוצא. הונדה HR-V החדש ישווק רק עם מערכת הנעה היברידית חדשה עם ארכיטקטורה הדומה לזו שבהונדה JAZZ החדשה. זה אומר שני מנועים חשמליים ומנוע בנזין חסכוני להנעה וטעינה. התפוקה עומדת על 131 כ"ס ו-25.3 קג"מ בשרניים. 

הונדה HR-V. כל חדש, רק היברידי ועם הבטחה להנאה מנהיגה ופינוקים. צילום: הונדה

הונדה שמה דגש, באופן חריג לתקופתו יש לציין, על פיתוח של הנהגות כביש נחמדה. העלתה את משקל ההגה ושינתה את כיול המתלים כדי לספק כניסה מהירה יותר לפניות. עוד נעשה שימוש במשטחים דלי חיכוך במערכת המתלים כדי לספק חווית נהיגה חלקה ובידוד טוב יותר מחירפוצים בכביש. בסעיף הבלימה, בנוסף לבלימה רגנרטיבית של מערכת ההנעה הונדה שתלה גם מעצורי דיסק מאווררים בחזית בקוטר בריא של 293 מ"מ. עוד נעשתה עבודה רבה בעולמות של הנדסת צליל. מרחש מנוע הבנזין כשהוא נכנס לפעולה ועד רעשי הצמיגים על כביש מחוספס ועוד. הכל במטרה ליצור חווית נהיגה רגועה במיוחד.

• מבחן דרכים הונדה JAZZ היברידי

הונדה HR-V. כל חדש, רק היברידי ועם הבטחה להנאה מנהיגה ופינוקים. צילום: הונדה

לפי הונדה מדובר ב-B-SUV שיהיה דינאמי וכיף לנהג אבל גם יספק רמות גבוהות של נוחות בקבינה וחלל שימושי רב ביחס למקובל בסגמנט. המטרה היא לבלוט לטובה באחת מקבוצות הרכב הלוהטות ביותר בשוק הרכב העולמי וגם אצלנו עם הרבה מתחרים חדשים המצטרפים לקבוצה.

 

 

צפו גם בזה

ימהה TMAX חדש – החל ב-88 אלף שקל

דור שמיני וחדש של ימהה טימקס אמור להיות יותר זריז, טכנולוגי, מקושר וגם נאה וספורטיבי מקודמו. סדרת שיפורים נרחבת מבטיחה TMAX ימשיך להיות אטרקטיבי בקרב קהל היעד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.