יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » מגזין » יונדאי איוניק 5 – מכונית השנה 2021
יונדאי IONIQ 5 החשמלית זוכת תואר מכונית השנה 2021 בבריטניה. צילום: יונדאי

יונדאי איוניק 5 – מכונית השנה 2021

יונדאי איוניק 5, המכונית החשמלית העתידנית של יונדאי, זכתה בתואר "מכונית השנה 2021" באירוע של מגזין הרכב הנחשב Auto Express בבריטניה. באירוע המתקיים ברצף משנת 1993 מתמודדות כל המכוניות שעומדות למכירה בממלכה המאוחדת – על תואר "מכונית השנה" הנכסף. בין השופטים ניצב צוות הכתבים הוותיק והמיומן של המגזין ובראשם העורך האחראי סטיב פאולר.

יונדאי IONIQ 5 החשמלית זוכת תואר מכונית השנה 2021 של מגזין אוטו אקספרס המקצועי

"כשראינו את קונספט 45, שהיה הקדימון לאיוניק 5, הבנו שהרכב הסדרתי יהיה משהו יוצא דופן" אמר פאולר. "יונדאי IONIQ 5 עומדת בכל ההבטחות בתחומי העיצוב, איכות כוללת, חווית נהיגה ומשיכה ללקוחות. יונדאי כבר הוכיחה את היכולת הטכנולוגית המובילה שלה בתחום ההנעה החשמלית, IONIQ 5 לוקחת את זה לרמה גבוהה עוד יותר. זו מכונית מבריקה!".

5 עובדות על יונדאי IONIQ 5 החשמלית

למען הדיוק יונדאי IONIQ 5 זכתה בשני תארים: מכונית השנה 2021 בקטגוריה הכללית וגם בקטגוריות "פרמיום חשמלית", עיצוב ואפילו "ציי רכב" בקטגוריה הנקראת "Mid-Size Company Car" – דבר חשוב מאד כאן כאן אצלנו.

יונדאי i20N זוכת תואר הוט האטץ' של 2021 בבריטניה. צילום: יונדאי

היונדאי IONIQ 5 אינה היונדאי היחידה בצמרת. יונדאי טוסון החדש זוכה בתואר ה-SUV הטוב ביותר בקטגוריה שלו. לצידו יש את יונדאי i20N הספורטיבית שזוכה בקטגוריית ה"הוט האטץ'" הלוהטת והתחרותית עם ציון לשבח של בוחני המגזין את ההאצה החדה המקבלת ממנוע הטורבו וכן את התנהגות הכביש הבטוחה.

צפו גם בזה

מבחן דרכים יונדאי סטאריה

פלטפורמה מודרנית, חבילות אבזור נוחות עשירות ובטיחות מתקדמת וכמובן עיצוב שאי אפשר להשאר אדיש אליו. יונדאי סטאריה – i800 זה לא וטוב שכך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.