יום שני , 15 אוגוסט 2022
ראשי » מגזין » 5 סיבות שבגללן שאתם חייבים איוניק חשמלית
אלה הסיבות שבגללן אתם חייבים יונדאי איוניק חשמלית. צילום: יונדאי

5 סיבות שבגללן שאתם חייבים איוניק חשמלית

לא ממש צריך להציג לכם את יונדאי איוניק. היא המכונית ההיברידית שכבשה את ציי הרכב בשילוב חסר פשרות של איכות, בטיחות וצריכת דלק מאד חסכונית. עכשיו מגיעה אלינו יונדאי איוניק שהיא 100% חשמלית ומוסיפה עוד נדבך אחד או יותר למאזן הנכבד של רב המכר הזה.

ציון בטיחות מירבי וחבילות אבזור מפנקות. צילום: יונדאי
  1. חמישה כוכבי בטיחות – כבר מהשקת הדגם קיבלה איוניק דירוג בטיחות מירבי של 5 כוכבים ב-NCAP. כשהגיע לשוק מתיחת הפנים של הדגם ב-2019 היא שוב זכתה בניקוד המירבי. שבחים ניתנו על ההגנה המצויינת לנוסעים כמו גם להולכי הרגל כשהגרסאות ההיברידיות והחשמלית החדשה קיבלו את הציונים הגבוהים בסגמנטים שלהן. רשימה ארוכה של אבזור בטיחות אקטיבי, 7 כריות אוויר ומבנה פיזי מוצק תרמו לציון הנפלא הזה.
  2. עליות אחזקה נמוכות – עם הצעת מכר מושכת ותמורה נהדרת למחיר. אבל לא רק גם ערך גרט טוב וביקוש ביד השניה בזכות אמינות מעולה וחסכון רב בדלק. מי שקיבל את האיוניק שלו ממקום העבודה זוכה גם ב-500 שקלים בשווי השימוש. המעבר לאיוניק החשמלית רק משפר עוד יותר את מרכיב עלויות האחזקה מכיוון שלא צריך יותר לקנות דלק ועלויות הטיפולים כמעט וזניחות.
ממדים של משפחתית ויעילות אנרגטית מעולה. צילום: יונדאי
  1. נחשונית בהנחת אבן פינה לדור חדש. של מכוניות חשמליות מתקדמות מיונדאי. רוצים להיות בקדמת עולם הרכב? יונדאי איוניק החשמלית מביאה יעילות שאין שניה לה בסגמנט. עם סוללה של 38.3 קוט"ש היא מסוגלת לנסוע עד 311 קילומטרים (WLTP) – לא מעט בזכות תכנון אירודינאמי חכם ושימוש בחומרים מתקדמים. עם ממדים גדולים של רכב משפחתי שלא מפריעים לאיוניק להשיג נתונים טובים יותר משל חשמליות קטנות יותר ועם סוללות גדולות יותר בעשרות אחוזים.
לא ג'יפון ולא סופרמיני – משפחתית אמיתי עם הרבה מקום לנוסעים. צילום: יונדאי
  1. חבילת אבזור סוף הדרך – מי אמר שרכב חשמלי צריך להיות סגפני? חבילה מודרנית והייטקית עם לוח מחוונים ווירטואלי, משטח טעינה אלחוטי, בורר הילוכים חשמלי, מולטימדיה מקורית עם מסך 8 אינץ' גדול, פנסי FULL LED לפנים ומאחור, חימום למושבים קדמיים וגלגל הגה, שמשות כהות, חיישני אורות וגשם, גג שמש נפתח, מפתח חכם ועוד ועוד.
טעינה מהירה וביצועים נפלאים המנגישים את כל המדינה בעלויות מאד נמוכות. צילום: יונדאי
  1. ביצועים ואחריות – עם יונדאי איוניק חשמלית תגיעו ל-100 קמ"ש ב-9.9 שניות בלבד ולמהירות מירבית של 165 קמ"ש שקטים במיוחד. את הסוללה תוכלו לטעון גם בטעינה מהירה מעמדת DC בעוצמה של עד 100 קו"ט – וזה אומר שעם תכנון מקדים תוכלו להגיע לכל מקום בישראל בחלקית מעלות הנסיעה על בנזין. בנוסף תהנו מאחריות מלאה על המערכת החשמלית למשך 7 שנים ועל הרכב ל-5 שנים. בגדול לכל אורך חיי הפחת של הרכב.

תוכן מקודם

צפו גם בזה

מבחן דרכים יונדאי סטאריה

פלטפורמה מודרנית, חבילות אבזור נוחות עשירות ובטיחות מתקדמת וכמובן עיצוב שאי אפשר להשאר אדיש אליו. יונדאי סטאריה – i800 זה לא וטוב שכך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.