יום שני , 23 מאי 2022
ראשי » חדשות » יונדאי קונה הג'יפון הבא
יונדאי KONA בפורטוגזית יקראו לו יונדאי קוואי - שזה עם אותו אמביאנס של הוואי. צילום: יונדאי
יונדאי KONA בפורטוגזית יקראו לו יונדאי קוואי - שזה עם אותו אמביאנס של הוואי. צילום: יונדאי

יונדאי קונה הג'יפון הבא

תומר הדר

יונדאי נערכת במרץ לקראת חשיפת הקונה, הכביש שטח הקטן של יונדאי שימוצב מתחת לטוסון. במסגרת החשיפה, שמתבצעת לאט לאט לאט לאט, יותר מדי לאט לאט לאט-יונדאי חושפת תמונה ראשונה של החזית ומשחררת עוד כמה פרטים-למשל שהקונה תהיה היונדאי הראשונה עם HUD, כלומר head up display שיציג מידע בפני הנהג – ובנוסף יונדאי גם מפרסמת וידאו ראשון בו ניתן להבחין בבירור בצלליתו של יונדאי קונה עד כאן הכל טוב, אך כמו תמיד, לא הכל טוב: זוכרים מה משותף לפיאט ריתמו, מיצובישי פאג'רו ושברולט נובה? ריתמו היה "נייר טואלט". נובה ירושה בספרדית "לא זז" ופאג'רו, או יותר נכון "פאחרו", זה לעשות ביד.

בינתיים מבחן דרכים ליונדאי i20Cross

אז כאמור-ליונדאי יש בעיה: במדינות שבהן דוברו פורטוגזית, קרי פורטוגל וחלק גדול מדרום אמריקה, אם תאמרו למישהו מחבריכם שיתחדש על הקונה שלו, הוא יסביר לכם בנימוס שמעולם לא בוצע בו ניתוח לשינוי מין-ולכן בין רגליו אין קונה. יתכן שהוא גם יעלב קשות. אז במדינות דוברות פורטוגזית, ה"קונה" יהפוך ל"קוואי", ואף אחדל איעלב.

צפו גם בזה

יונדאי STARIA – לחשוב מחדש על ואן

פלטפורמה כל-חדשה, עיצוב מרהיב מן החוץ ועיצוב יצירתי וחדשני מבפנים. יונדאי STARIA בדרך אלינו עם בשורה של ממש בקבוצת הוואנים ומבטיחה לתת פתרונות חדשים בסגמנט ותיק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.