יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » מגזין » 5 עובדות על יונדאי סנטה פה החדשה
יונדאי סנטה פה החדשה. 7 מושבים, גדולה יותר, בטוחה יותר ומאובזרת יותר מתמיד. צילום: יונדאי

5 עובדות על יונדאי סנטה פה החדשה

כלמוביל החלה לשווק לאחרונה את הדור החדש של יונדאי סנטה פה. זהו ה-SUV המפואר של היצרנית, מקבוצת דגמי הפרמיום של יונדאי, אשר מציע 7 מקומות ישיבה מרווחים ומוסיף להם עיצוב מלוטש ועדכני כמו גם חבילות אבזור ובטיחות עשירות במיוחד. זהו הדור החמישי של הדגם אשר מביא עימו שדרוגים רבים בכל מימד ממערכת ההנעה דרך המראה החיצוני ורמת הפינוקים בתוך תא הנהג והנוסעים. בין השאר מצויידת יונדאי סנטה הפה החדשה בתיבת הילוכים כפולת מצמדים חדשה עם 8 הילוכים ופיקוד חדשני המבטל את ידית ההילוכים בתא הנהג.

יונדאי סנטה פה החדשה. קוקפיט נקי מידית הילוכים ומסך מולטימדיה גדול עם שיקוף סמארטפון יעיל. צילום: יונדאי

בגרסת האבזור הבכירה נהנה הנהג מלוח מחוונים ווירטואלי חדש כולל תצוגת וידאו של  שטח מת מאחור. שטח השמשות הוגדל לטובת ראות עדיפה וחדירה רבה יותר של אור טבעי לסביבת הנוסעים המפנקת.

יונדאי סנטה פה החדשה משווקת עם מנוע דיזל עם הנעה קדמית או כפולה (4X4) ובשתי רמות אבזור: Supreme ו-Elite. המחיר מתחיל ב-269,900 שקלים.

יונדאי סנטה פה החדשה. עם מערך בטיחות אקטיבי מתקדם. כולל תצוגת וידאו של שטח מת. צילום: יונדאי

הנה חמש עובדות שאתם חייבים לדעת:

• בטיחות היא תמיד בחזית כל דגמי הדור האחרון של יונדאי. גם הסנטה פה החדשה מצויידת במעטפת הבטיחות המקיפה SmartSense – המקנה לה דירוג בטיחות 8 הגבוה ביותר. בין השאר מכילה המערכת גם יצאה בטוחה מהדלתות האחוריות והיא לא תשחרר את נעילת הדלת במידה ומזוהה רכב המגיח מאחור. גרסת Elite מצוידת בלוח מחוונים ווירטואלי המציג בוידאו תמונה חיה של השטחים המתים מאחור בעת הפעלת איתות.

• מחשבה רבה הושקעה בתיכנון מחדש של תא הנהג והנוסעים. לצד הגדלת שטח השמשות גם הארכיטקטורה של חלל הפנים וזוויות המשטחים הוטו כדי להפחית סינוור. בנוסף שונות מיקומים של מתגים רבים, תאי אחסון ואפילו מחזיקי כוסות כדי לפנות כמה שיותר חלל פנים לטובת הנוסעים.

יונדאי סנטה פה החדשה. בגרסת Elite המצויידת בהנעה 4X4 חכמה עם בורר מצבי נהיגה גם לשטח. צילום: יונדאי

• רצפת הרכב (בתוך תא הנוסעים) הונמכה כדי להגדיל את המרווח לתקרה ולספק יותר ספייס לנוסעים. גם המרווח בשורת המושבים השניה הוגדל בזכות מיקום מחדש. עדכון מרכב איפשר גם את הגדלת נפח תא המטען לנתון עצום של 571 ליטרים.

• מיזוג וחימום הם מרכיבי נוחות קריטיים. ביונדאי סנטה-פה החדשה יש בקרת אקלים מפוצלת בחזית ומערכת מיזוג נוספת למושבים האחוריים. המושבים הקדמיים מחוממים (בגרסת Elite). שמשות פרטיות מקנות, פרטיות, ומסייעות למזגן להיות יעיל בקיץ הישראלי הלוהט.

• עם מסלול הליסינג הפרטי של כלמוביל יונדאי סנטה פה נגישה לך מתמיד: מקדמה של 19,000 שקלים ותשלום חודשי של החל ב-3,545 ל-36 חודשים. זה כולל שלושה טיפולים ראשונים בחינם ורישום הרכב בבעלות פרטית.

יונדאי סנטה פה החדשה. מראה חדש, מידות טובות ונגישות עדיפה בזכות ליסינג פרטי של כלמוביל. צילום: יונדאי

תוכן מקודם

צפו גם בזה

פורד ברונקו – הייבריד?

פורד עתידה להרחיב את גרסאות ההנעה של ברונקו עם יחידות היברידיות ופלאג-אין. כך גילינו זאת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.