יום ראשון , 24 אוקטובר 2021
ראשי » מגזין » יונדאי סנטה פה – מצטיינת בבטיחות
יונדאי סנטה פה החדשה מקבלת ציון מצטיין במבחני ריסוק IIHS. צילום: יונדאי

יונדאי סנטה פה – מצטיינת בבטיחות

יונדאי סנטה-פה החדשה זכתה לציון מירבי של TOP SAFETY PICK+ המירבי מטעם ה-IIHS בארצות הברית. IIHS הוא מכון עצמאי ובלתי תלוי של חברות הביטוח הגדולות בארה"ב ומבצע מדי שנה מאות מבחני ריסוק לדגמים חדשים המגיעים לשווקים.

יונדאי סנטה-פה הגיעה או עברה את הרף של ששה מבחני ריסוק שונים וכן של שיפור מהותי בבטיחות התאורה לדגמים שיוצרו אחרי עדכון הדגם (מודל 2021). עתה, בארה"ב כל קו דגמי ה-SUV של יונדאי נהנים מדירוג של TSP או TSP+, עדות למחויבות של ענקית הרכב לבטיחות של הנוסעים בה ושל משתמשי הדרך האחרים.

יונדאי ו-וולוו עם מספר הדגמים הגדול ביותר בעלי הציונים הטובים ביותר. צילום: יונדאי

ההישג האחרון הזה מציב את יונדאי+ג'נסיס (מותג הפרמיום של יונדאי) כמובילה בין מותגי הרכב עם מספר הדגמים הרב ביותר בעלי ציון בטיחות מירבי. לצידה של יונדאי, ניצבת עם 15 דגמים משלה גם וולוו.

כדי שרכב יוכל קבל את ציון TSP+ החשוב, יהיה עליו לקבל דירוג GOOD בכל ששת מבחני הריסוק השונים: חפיפה קדמית חלקית בצד נהג, חפיפה קדמית חלקית בצד נוסע, חפיפה קדמית חלקית קטנה, חוזק צידי הגג וכן תפקוד משענות הראש בתוך הרכב בעת הריסוק.

מבחן דרכים יונדאי סנטה פה החדשה

• מערכת בטיחות חדשה ביונדאי סנטה פה

בנוסף, על הרכב להיות מצויד במערכות בטיחות אקטיביות המונעות תאונה אשר מקנות דירוג מתקדם במידה ומתפקדים כראוי במניעה של תאונה בין כלי רכב ובין הרכב להולכי רגל. על הדירוג הזה להישמר ברמתו הגבוהה בכל רמות האבזור של הדגם – גם בנמוך ביותר.

תוכן מקודם

צפו גם בזה

יונדאי סונטה טורבו החל ב-187,900 שקלים

סונטה לא רק היברידית. כלמוביל יבואנית יונדאי מרחיבה את היצע דגם המנהלים שלה עם גרסה ספורטיבית יותר באופי המצויידת במנוע טורבו חזק. hyundai sonata turbo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *