יום חמישי , 4 מרץ 2021
ראשי » מגזין » יונדאי סונטה – ההיברידית הטובה ביותר
יונדאי סונטה הייבריד גורפת פרסים והופכת לבחירה של 2021. צילום: יונדאי

יונדאי סונטה – ההיברידית הטובה ביותר

כבר נסענו ביונדאי סונטה החדשה והפרסים האלה עדיין גרמו לסיפוק רב כשגם גופים עצמאיים חשובים. הגיעו לאותה מסקנה שגם אנו הגענו אליה: יונדאי סונטה החדשה היא "המכונית" שיש לרכוש ב-2021 ויש סיבות רבות לכך.

יונדאי סונטה הייבריד לא רק סופר חסכונית גם משלבת טכנולוגיות חדשות ועם חווית נסיעה יוצאת דופן. צילום: יונדאי

אתר CARBUZZ סימן את הסונטה כבעלת צריכת דלק סגפנית ממש ושיבח את חווית הנהיגה העשירה שהיא נותנת למי שיש לו מספיק מזל לשבת מאחרי ההגה שלה. זאת בבחינה של מעל ל-500 כלי רכב חדשים ב-10 קטגוריות שונות מכולם בחרו אנשי מערכת CARBUZZ ביונדאי סונטה כטובה ביותר בקטגוריית Save The Planet. ובינינו מי לא רוצה להציל את העולם? "צריכת דלק זה מרכיב חשוב למכונית היברידית, אבל אנו מצפים מהמכונית שתהיה גם שימושית ולא רק חסכנית" אמרו אנשי מערכת המגזין והמשיכו להרחיב על חבילת אבזור הנוחות העשירה הכוללת בקרת אקלים מפוצלת, מסך מגע גדול, ממשקי אנדרואיד ואפל ועוד. גם לחבילת הבטיחו האקטיבית המקיפה היה תפקיד מרכזי בזכיה של הסונטה כמו המרחב הפנימי וכמובן התמורה המצויינת לכסף.

יונדאי סונטה הייבריד עיצוב ייחודי, פיצ'רים רבים וחווית נסיעה פרימיומית. צילום: יונדאי

כך יונדאי סונטה מפצחת את תקרה סגמנט המנהלים

רגע. יש עוד. מגזין הצרכנות The Car Connection בחר את דגמי המכוניות החדשים שהכי כדאי לקנות ב-2021. שני דגמי יונדאי זכו שם כאשר יונדאי סונטה החדשה זוכה בשני תארים: "הסדאן המשפחתית הטובה ביותר" וכן "ההיברידית שצריך לרכוש ב-2021". בין התכונות שבזכותן הסונטה נבחרה אפשר לציין את העיצוב האירודינאמי, השקט בתא הנוסעים, חווית הנסיעה הפרימיומית, מערכת המולטימדיה המצויינת, שילוב של טכנולוגיות חדשות וכמובן צריכת דלק מצויינת. "לסונטה יש את צריכת הדלק הקטנה ביותר לרכב בגודל הזה מבלי להצטרך להתחבר לשקע טעינה". אנחנו מסכימים.

 

תוכן מקודם

צפו גם בזה

טיסנקרופ מקימה חטיבת רכב ייעודית

רוני נאק ענקית התעשיה מגרמניה, טיסנקרופ, המוכרת אצלנו בהקשרים שונים וגם מעליות, הודיעה אתמול בגרמניה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *