יום חמישי , 2 דצמבר 2021
ראשי » חדשות » יונדאי סונטה טורבו החל ב-187,900 שקלים
יונדאי סונטה טורבו. החל ב-187,900 שקלים. צילום: יונדאי

יונדאי סונטה טורבו החל ב-187,900 שקלים

ניר גרוסמן מנהל חטיבת יונדאי בכלמוביל ציין כי: "לצד הצלחת הסונטה ההיברידית, למדנו כי ישנם לקוחות שמעוניינים עדיין גם ברכבי מנהלים עם הנעת טורבו-בנזין, אנו קשובים לכך ונתחיל למכור גם את גרסת הטורבו. באותו אופן ומתוך הקשבה ללקוחות, בהמשך השנה נשיק גם את האלנטרה ההיברידית".

כלמוביל יבואנית יונדאי מרחיבה את היצע הגרסאות של רכב המנהלים רב-המכר שלה: סונטה. דגם שעד עתה שווק רק עם מערכת הנעה היברידית מרשימה ויעילה ביותר עתה תהיה הבחירה גם ביחידת הנעה טורבו-בנזין חזקה עם תפוקה של 180 כ"ס ושתי חבילות אבזור מהודרות.

יונדאי סונטה טורבו. החל ב-187,900 שקלים. צילום: יונדאי

יונדאי סונטה החדשה יצרה הפרעה עמוקה בשוק רכבי המנהלים. בזכות שילוב של עיצוב יוצא דופן, יחידת הנעה היברידית חסכונית, תא נוסעים מודרני מאד ומאובזר בעושר וגם חבילת בטיחות מקיפה. כל זה הקפיץ את יונדאי סונטה תוך זמן קצר למובילת הסגמנט עם 2,109 יחידות שנמסרו. ההצלחה של יונדאי סונטה Hybrid אחראית לצמיחה העיקרית של סגמנט רכבי המנהלים אשר בשנים האחרונות דעך למול העליה בדרישה לרכבי פנאי. כיום ליונדאי סונטה הייבריד נתח שוק של 37.7% מהסגמנט.

יונדאי סונטה הייבריד מפצחת את תקרת הסגמנט

כדי להמשיך את תנופת הצמיחה, מוסיפה היבואנית להיצע את יונדאי סונטה טורבו לשנת המודל 2022. גרסה אשר תתן מענה ללקוחות המעוניינים במכונית מנהלים המספקת ביצועים וחווית נהיגה ספורטיבית ונמרצת יותר.

יונדאי סונטה טורבו. תצוגה עלית כבר מגרסת הבסיס לצד חבילות אבזור ובטיחות אקטיבית. צילום: יונדאי

מנוע הטורבו מספק 180 כ"ס ועם זמינות כוח רבה של 27 קג"מ בטווח שבין 1500 ל-4500 סל"ד, אלו מאפשרים לסונטה טורבו להאיץ ל-100 קמ"ש ב-8.6 שניות ולטפס למהירות מרבית של 210 קמ"ש.

הכוח מגיע לגלגלים דרך תיבת הילוכים אוטומטית פלנטארית בעלת 8 יחסי העברה. הבחירה של יונדאי בתיבה כזו מאפשרת לנהג להנות מהחלפות הילוכים מהירות וחלקות ואפשרות תפעול ידני באמצעות מנופים מאחורי ההגה. בנוסף, לרשות הנהג עומדת מערכת Drive Mode לבחירת מצבי נהיגה השולטים על תגובות המנוע ותיבת ההילוכים לנהיגה ספורטיבית ומיצוי ביצועי המנוע או לנהיגה חסכונית ונינוחה.
לצד המראה הייחודי של הסונטה, לעיצוב שלה יש מקדם גרר נמוך התורם לצריכת דלק מרשימה של 13.1 ק"מ לליטר בממוצע.

יונדאי סונטה טורבו. החל ב-187,900 שקלים. יותר נמרצת, למנהל הנמרץ. צילום: יונדאי

מערך בטיחות נרחב כולל את חבילת SmartSense המחברת כמה מערכות בטיחות מתקדמות מבוססות מכ"מ, מצלמה וחיישנים היקפיים. ליונדאי סונטה החדשה 9 כריות אוויר. שלדה קשיחה ואזורים סופגי אנרגיה אשר זיכו את יונדאי סונטה בציון מרבי של 5 כוכבי בטיחות מארגון של ה- NHTSA ומארגון  ה- IIHS האמריקאי היא קיבלה את ציון הבטיחות הגבוה ביותר Top Safety Pick.

 

גרסת Supreme כוללת: מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 8 אינץ' וממשקי Apple CarPlay ו-Android Auto, דיבורית BT מובנית ומצלמה אחורית, בקרת אקלים דו-אזורית, תצוגה עילית HUD על גבי השמשה הקדמית, מפתח חכם, גלגל הגה מצופה עור עם מתגי שליטה על מערכת השמע, מנופים להעברת הילוכים מאחורי גלגל ההגה, חיישני גשם ותאורה, משטח טעינה אלחוטית לסמארטפון, תאורת אווירה פנימית, מראה פנימית מתכהה, מושבים קדמיים עם הזחה חשמלית וחימום, אוורור וזכרון, חימום לגלגל ההגה, ריפודי עור, תאורת LED מלאה בחזית, חישוקים קלים ספורטיביים בקוטר 18 אינטש. 

מחיר:  187,900 ₪  

רמת גימור Limited כוללת בנוסף: לוח מחוונים דיגיטלי בעל תצוגה משתנה (SVC) על גבי מסך 12.25 אינץ', תאורת LED פנימית, חיישני חניה מקורים מלפנים ומאחור, מערך מצלמות היקפי AVM לתצוגת 360 מעלות וגג שמש פנורמי חשמלי.

מחיר: 199,900 ₪

 

 

 

 

 

צפו גם בזה

יונדאי אלנטרה הייבריד החל ב: 147,900 שקלים

יונדאי אלנטרה הייבריד כל חדשה היא הכלי שבאמצעותו יונדאי מתכננת להדיח את טויוטה קורולה מכתר המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל. עם אספקה נאותה והרבה יתרונות יחסיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *