יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » אייקון FJ + קאמינס
אייקון FJ עם מנוע דיזל חדש של קאמינס. צילום: ICON
אייקון FJ עם מנוע דיזל חדש של קאמינס. צילום: ICON

אייקון FJ + קאמינס

רוני נאק

תערוכת SEMA, מקדש השיפורים והשדרוגים האמריקאי פותחת את שעריה בלאס וגאס, ICON האמריקאית, אותה חברה קליפורנית שמתמחה בנטילת רכבי שטח ישנים והפיכתם ליצירות מודרניות מציגה את מרכולתה לתערוכה.

אייקון FJ עם חיווי CHECK...משעשע צילום: ICON
אייקון FJ עם חיווי CHECK…משעשע צילום: ICON

הפעם, שלא במפתיע, מדובר בלנד קרוזר קלאסי, אך עם טוויסט: ה FJ40 של אייקון עבר כמובן רסטורציה מלאה כנהוג באייקון, שכללה הפשטה של הרכב לגורמיו, ניקוי יסודי של השלדה וציפוי מלא וכמובן שחזור של כל פאנל, והחלפה של לוח המחוונים בלוח מחוונים זהה חיצונית, אך בעל קרביים דיגיטליים. אך זה לא הקטע.

אייקון FJ. עד 230 כוחות סוס ממנוע דיזל קומפקטי חדש של קאמינס. צילום: ICON
אייקון FJ. עד 230 כוחות סוס ממנוע דיזל קומפקטי חדש של קאמינס. צילום: ICON

הקטע הוא המנוע: חברת קאמינס, ההיא שמייצרת בין היתר את מנועי הדיזל של דודג' ראם שחררה לאחרונה מנוע קרייט חדש. מנוע קרייט הוא מנוע חדש, שניתן לרכישה בארגז כשהוא מוכן ומזומן להתנעה ולהשתלה בכל רכב. המנוע של קאמינס הוא (שימו לב) דיזל. אגב, הוא עולה 7000 דולר, ומפיק כ-160 עד 230 כוחות סוס מ-2.8 ליטרים, בהתאם למפרט, לאינטרקולר ולגדישה. הקפיצים הם אולדמנים והקרוזר הוא מדהים.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.