יום ראשון , 14 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » יגואר E-PACE מתחשמל
יגואר E-Pace חדש וגם היברידי. אצלנו ברבעון ראשון של 2021. צילום: יגואר

יגואר E-PACE מתחשמל

רוני נאק

יגואר חשפה הלילה את העדכון של רכב הפנאי הקטן-יותר שלה: E-PACE. לדבריה מדובר בארכיטקטורה חדשה של פלטפורמת הרכב עם תושבות מנוע ממוקמות מחדש, חיבור מוצק יותר של המתלים לשלדה והפחתה נוספת של רעידות לצד תוספת קשיחות מבנית.

יגואר E-Pace חדש וגם היברידי. אצלנו ברבעון ראשון של 2021. צילום: יגואר

לצד שינויי עיצוב עדינים-אך-נאים למרכב עצמו, הבשורה מגיעה בדמות מערכות ההנעה אשר כוללות עתה מנוע טורבו-בנזין עם תיבת 9 הילוכים והנעה כפולה, לצד יחידת הנעה היברידית-קלה וגם PHEV נטענת. זוהי גם הופעת הבכורה של מנועי 3 צילינדרים בנפח 1.5ל' עם תפוקה של 160 כ"ס וזה ישודך לתיבת שמונה הילוכים והנעה קדמית בלבד. מנעד ההספקים נע מ-160 כ"ס ועד 309 כ"ס בגרסת PHEV (סוללה של 15 קוט"ש וטווח חשמלי של עד 55 ק"מ).

יגואר E-Pace חדש וגם היברידי. אצלנו ברבעון ראשון של 2021. צילום: יגואר

עדכוני תא הנוסעים כוללים את מערכת המולטימדיה החדשה: PIVI שאצלנו ראינו לראשונה בלנד רובר דיפנדר החדש. לצידה יש קוקפיט ווירטואלי עשיר באפשרויות קינפוג וגם תצוגה עילית למי שמתגעגע למטוס הקרב שלו/ה. כמובן שרשימת אבזור הנוחות ארוכה מאד וגם מקומו של מערך בטיחות אקטיבי לא נפקד מה-E-PACE החדש.

רמי וקסמן – סמנכ"ל שיווק יגואר-לנדרובר בישראל :

"אנו צופים כי כניסת ה E-PACE החדש תחזק את מכירות המותג בישראל. הגעת E-PACE החדש צפויה לקראת מרץ 2021. הרכב מעודכן מאד, מלא בטכנולוגיות מתקדמות ומשדר דרך עיצובו בפנים ובחוץ את החדשנות שלו. בגזרת המנועים נוכל להעניק מענה הן ללקוחות המחפשים את רכבי הפלאג אין הירוקים והמתקדמים וכמו כן נוכל לתת מענה משופר במחירי הכניסה עם דגם ה 1.5 ליטר החדש.  בשנים האחרונות נוכחות רכבי יגואר בכבישים עולה וכאשר היא מורכבת בעיקר מה E-PACE דגם ה SUV הקומפקטי והאהוב וכן יגואר I-PACE הרכב החשמלי הטוב בישראל. אנו מחממים מנועים לקראת 2021 ומצפים לשנה מסעירה בגיזרת החתולים הגדולים."

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.