יום רביעי , 14 אפריל 2021
ראשי » חדשות » JEEP מחשמלת את השטח
JEEP מכינה את השטח לעידן החשמלי. מתקינה רשת עמדות טעינה בכניסה לשטח. צילום: JEEP

JEEP מחשמלת את השטח

רוני נאק

מותג השטח החזק ביותר עובר תהליך חשמול עמוק של דגמים רבים בהיצע. עם ליין גדל והולך של גרסאות 4Xe, היברידיות נטענות, שכולן שומרות על אותו DNA עמוק של ג'יפ המכתיב יכולת שטח גבוהה. עתה JEEP מכינה את הקרקע עבור לקוחותיה הרבים ושולחת חשמל לראשי השבילים כדי לטעון את הג'יפים לפני הרפתקת שטח מחושמלת ונקיה מזיהום אוויר ורעש.

JEEP מכינה את השטח לעידן החשמלי. מתקינה רשת עמדות טעינה בכניסה לשטח. צילום: JEEP

JEEP חברה למתקינת עמדות גדולה, Electrify America, במטרה ליצור רשת טעינה חדשה, ממותגת JEEP, שתהיה בכניסה או בסמוך לשבילים ולפארקים המרכזיים בארה"ב. בעלי הג'יפים שישתמשו בעמדות האלה יקבלו "טוקונים" שיצטברו ויזכו אותם בהטבות שונות אחרי שהתגברו בהצלחה על האתגרים שימצאו באותם שבילי 4X4.

• ג'יפ קומפאס 4Xe מגיע לישראל

בג'יפ מקווים שהעמדות יעבירו את המסר שרכבי ג'יפ, המוכרים בציבור כקשוחים ורבי יכולת אבל פחות חסכוניים בדלק, עברו שינוי והם עתה סביבתיים ועתירי טכנולוגיית הנעה חדשנית. לפי החברה בכל דגמי ג'יפ שיוצעו למכירה עד שנת 2022 יהיו גרסאות עם רמה כזו או אחרת של הנעה חשמלית.

JEEP מכינה את השטח לעידן החשמלי. עמדת AC סולארית עם פאנלים העוקבים אחרי תנועת השמש. צילום: JEEP

עמדות הטעינה תהיינה מחוברות ישירות לרשת החשמל או שתהיינה עצמאיות עם חשמל שיגיע מקומית מפאנלים סולאריים (הנעים ועוקבים אחרי תנועת השמש). עיצוב העמדות ידמה לעצים או לחילופין ישולב ויסווה בשטח, ככל האפשר, כדי שלא ליצור הפרעה לטבע. בהחלט מסר חשוב ופתח לעתיד של טיולי שטח שקטים ונקיים מתמיד.

 

צפו גם בזה

הטוסון שעשה מהפכה

עוד רגע מגיע דור חדש של יונדאי טוסון ואנו נזכרים בדגם ובמהלך שלימים הפך את ה-SUV לרכב הנחשק ביותר בישראל. Hyundai Tocson דור רביעי מגיע לישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *