יום חמישי , 4 מרץ 2021
ראשי » חדשות » הזמנה מוקדמת לג'יפ רנגלר היברידי נטען 4Xe
JEEP מתחילה היום לשווק את הגרסה ההיברידית נטענת של הרנגלר - בשוק האירופאי. צילם: סטלאנטיס

הזמנה מוקדמת לג'יפ רנגלר היברידי נטען 4Xe

רוני נאק

סטאלנטיס, היישות החדשה שנוצרה מאיחוד PSA ו-FCA, הודיעה היום כי נפתחה האפשרות לבצע הזמנה מוקדמת, ב"שווקים אירופאים נבחרים", לגרסה ההיברידית-נטענת או PHEV של ג'יפ רנגלר. ההזמנה אפשרית דרך אתר מכירות שהוקם במיוחד בכל אתר של מדינה. 

באותה הזדמנות ג'יפ מציגה את מהדורת ה"First Edition" הייעודית להשקה אשר מכילה את יחידת ההנעה עם 380 כ"ס, פיצ'רים אלקטרוניים רבים, רמה חדשה של טכנולוגיה ואביזרי בטיחות וגם חבילת אבזור עשירה בנוסף.

JEEP מתחילה היום לשווק את הגרסה ההיברידית נטענת של הרנגלר – בשוק האירופאי. צילם: סטלאנטיס

יחידת ההנעה ברנגלר 4Xe היא כאמור היברידית-נטענת וכוללת מנוע טורבו-בנזין בנפח 2.0ל' עם 272 כ"ס ומנוע חשמלי עם 145 כ"ס המוזן מסוללת ליתיום גדולה. התפוקה המשותפת היא 380 כ"ס ו-65 קג"מ כאשר תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים מריצה את העוצמה לכל ארבעת הגלגלים דרך תיבת העברה כמקובל ברנגלר. כמו עם רכבי PHEV אחרים גם לרנגלר 4Xe יש טווח נסיעה חשמלי – זה עומד על מקסימום של 50 ק"מ.

JEEP מתחילה היום לשווק את הגרסה ההיברידית נטענת של הרנגלר – מהדורת השקה first edition. צילם: סטלאנטיס

חבילת האבזור כוללת מולטימדיה עם מסך 8.4 אינץ', חישוקי גלגלים 18 אינץ', פנסי LED מלאים, בקרת שיוט אלקטרונית, כניסה ללא מפתח, בלימת חירום אוטונומית ועוד. הרכב יגיע לאולמות התצוגה בקיץ 2021 – ובינתיים אפשרי להזמנה רק ברשת. המחיר באיטליה מתחיל מ-73,100 אירו (47,995 דולרים בארה"ב לגרסת סהרה).

 

צפו גם בזה

30 עמדות טעינה מהירות בתחנות סונול

עמדות טעינה מהירות הן קריטיות לתחבורה חשמלית בינעירונית. סונול EVI צפויה להקים 30 עמדות כאלה במהלך 2021 בתחנות התדלוק סונול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *