יום רביעי , 10 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » הנה קיה ספורטאז' החדש!
תגידו שלום קיה ספורטאז' החדש. דור חמישי כל-חדש לרב המכר. האם יעשה אימפקט כמו יונדאי טוסון? צילום: KIA

הנה קיה ספורטאז' החדש!

רוני נאק

בדיוק היום שחררה KIA צילומים ראשונים של הדור החמישי של רכב הפנאי ספורטאז'. רכב פנאי שאתם מכירים היטב כאן בישראל ועשה אימפקט בעיקר בזכות מהלך מבריק אשר הציג לשוק הישראלי את גרסת ה-1.6ל' שהפכה לרב מכר בן לילה.

תגידו שלום קיה ספורטאז' החדש. קוקפיט דיגיטלי מלא והופ! אין מנוף הילוכים. רמז לתיבת DCT 7 הילוכים? צילום: KIA

עתה אחרי שנציגת HMC השניה אצלנו, יונדאי, כבר משווקת בפועל את הדור החדש והמרשים של יונדאי טוסון, בהצלחה מרובה. ובכן קיה מראה לנו איך נראה הדור החמישי של הספורטאז' אשר לדבריה מעוצב כדי להעביר מסר עתידני ובמידה רבה גם להכין את הקרקע הוויזואלית להצגה של ה-EV6 הרכב החשמלי ("על מלא") שגם הוא עתיד להרעיד את נימי נפשנו ממש בקרוב. קיה קוראת לשפת העיצוב הזו "Opposites United" – קחו את הפירוש ואת התרגום הזה לאן שאתם חושבים. כך או אחרת, דגמים רבים מהדורות הבאים של KIA ייראו כן או דומה מאד לספורטאז'.

תגידו שלום קיה ספורטאז' החדש. פגוש אחורי מעוטר, חישוקי גלגלים גדולים וקווים ארוכים וזורמים. צילום: KIA

KIA לא שיחררה מידע טכני או מפרט של החתיך החדש. מה שכן ניתן לצפות לו זה שימוש בפלטפורמה החדשה שיש גם בטוסון, וכן יחידות הנעה דומות (אולי נראה כאן את ההיברידי 1.6ל' טורבו הנפלא שיש בסורנטו?) לצד חבילות בטיחות אקטיביות. ברגע שנדע. גם אתם.

תגידו שלום קיה ספורטאז' החדש. דור חמישי כל-חדש לרב המכר. האם יעשה אימפקט כמו יונדאי טוסון? צילום: KIA

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.