יום שישי , 12 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » קיה ספורטאז' טורבו החל ב-159,900 שקלים
קיה ספורטאז' חדשה ג'יפ קיה
גרסת "טורבו טופ" מצטרפת להיצע של קיה ספורטאז' בישראל. צילום אילוסטרציה: קיה

קיה ספורטאז' טורבו החל ב-159,900 שקלים

רוני נאק

טלקאר – יבואנית קיה – הודיעה על תחילת השיווק של קיה ספורטאז' טורבו עם חבילת איבזור "TOP". הגרסה הזו מאפשרת הוזלה של כ-10,000 שקלים ביחס לגרסת הטורבו "פרימיום" המאובזרת יותר ואשר תמשיך להיות משווקת במקביל.

קיה ספורטאז' תא נהג
גרסת "טורבו טופ" מצטרפת להיצע של קיה ספורטאז' בישראל. צילום אילוסטרציה: קיה

לצד מנוע ה-1.6ל' טורבו אשר מפיק 177 כ"ס ו-27 קג"מ יש תיבת הילוכים כפולת מצמד עם 7 יחסי העברה והנעה קדמית בלבד. חבילת האיבזור מכילה גג שמש פנוראמי שנפתח, חישוקי 17 אינץ', מערך בטיחות אקטיבי (בלימת חירום אוטונומית, שמירת נתיב אקטיבית, התראה על אי שמירת מרחק, ניטור עייפות נהג) וגם בקרת יציבות ומשיכה לצד 6 כריות אוויר וחיישני חניה. כמו בדגמי קיה אחרים גם קיה ספורטאז' טורבו טופ מצויידת במערכת מולטימדיה עם מסך מגע 8 אינץ', תפריטים בעברית, אפליקציות מקומיות והתאמה לאפל קאר פליי ואנדרואיד אוטו.

קיה ספורטאז' חדשה
גרסת "טורבו טופ" מצטרפת להיצע של קיה ספורטאז' בישראל. צילום אילוסטרציה: קיה

גרסת "טורבו טופ" של קיה ספורטאז' מעלה את ההיצע לארבע גרסאות: 2.0ל' בנזין אטמוספרית, 1.6ל' טורבו דיזל ושתי גרסאות טורבו בנזין. עם טווח מחירים שבין 147,900 ועד 169,900 לגרסה הבכירה.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.