יום שלישי , 24 מאי 2022
ראשי » חדשות » עגלת תינוק ב-7,155 שקלים
עגלת תינוק לנד רוברית רק 7,200 שקלים בחו"ל כמובן. צילום: לנד רובר
עגלת תינוק לנד רוברית רק 7,200 שקלים בחו"ל כמובן. צילום: לנד רובר

עגלת תינוק ב-7,155 שקלים

תומר הדר

הנה סיפור: פעם היה איש. לאיש היה לנד רובר. דיפנדר לצורך העיניין. או דיסקברי. הוא היה מוגבה קלות. היתה לו נעילה אחורית. הוא אהב לרדת לשטח והיה לו טוב. ואז האיש פגש אישה.

"קנה משהו יותר ידידותי לסביבה" אמרה האישה. "הלנד רובר גדול ורועש" המשיכה האישה. הניד האיש בראשו ומכר את הדיפנדר וקנה פרילנדר. וירד פחות לשטח. "יש לך ילד בדרך" אמרה האישה. "הרבה הוצאות. אתה צריך להיות יותר בבית, קנה לך טויוטה קורולה טובה". הלך האיש והחליף את האישה. סתם, הוא קנה דיסקברי חדש אבל לאישה הוא קנה עגלת תינוק, של לנד רובר.

זה לא צחוק, לנד רובר הוציאה לשוק הבריטי עגלת תינוק, המיוצרת בשיתוף עם icandy הבריטית. העגלה אמורה, לפי לנד רובר, "לשלב בין היכולות ואיכות הגימור של שני מותגים בריטים מצליחים, העגלה משלבת בין הסגנונות המוכרים והשימושיות של לנד רובר ושל  icandy. למשל, הגריל של לנד רובר מהווה חלק מדוגמת הבד של כיסוי העגלה העליון ותפירת המושב דומה לזו של לנד רובר. המחיר-שימו לב- 1500 ליס"ט.

פסל לנוי של קונספט העיצוב המיניאמליסטי של לנד רובר. כדי שיהיה על מה לדבר בסלון בשישי. צילום: לנד רובר
פסל לנוי של קונספט העיצוב המיניאמליסטי של לנד רובר. כדי שיהיה על מה לדבר בסלון בשישי. צילום: לנד רובר

באה שוב האישה אל האיש- ואמרה לו "אל תעמוד שם כמו פסל, תעזור בבית". ואכן לצד עגלת התינוק לנד רובר מציגה גם…פסל. אנחנו לא צוחקים איתכם. לנד רובר חושפת פסל ששמו הוא reductionism המיועד לגלם את פילוסופיית העיצוב ה"רזה" של היצרנית. הפסל מוצג במסגרת פסטיבל עיצוב בלונדון. לכו לראות, עם האישה. תביאו עגלה.

צפו גם בזה

היכונו לטויוטה 4RUNNER כל חדש!

שלדת סולם חדשה, שלוש שורות מושבים ודור מנועי טורבו חזקים. טויוטה 4RUNNER עתיד להיות מושק בחודשים הקרובים והוא שומר על כל יכולת השטח. לנדקרוזר והייקלס בדרך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.