יום חמישי , 2 דצמבר 2021
ראשי » חדשות » לקסוס ES מתעדכנת – החל ב: 294,900 שקלים
Lexus ES 300h החדשה - רמה חדשה של תא נהג בעבודת יד. צילום: לקסוס

לקסוס ES מתעדכנת – החל ב: 294,900 שקלים

רוני נאק

דגם הסלון-פאר רב המכר של לקסוס, ES, מקבל שורת עדכונים עמוקה וכמובן מערכת הנעה היברידית. דגם ES הושק בישראל ב-2018. בעת ההשקה בארץ ובמקביל במערב אירופה, ה-ES כבר היה בדורו השביעי בשוקי צפון אמריקה.  החידוש המרכזי הוא פלטפורמת הארכיטקטורה הגלובלית החדשה (GA-K) של מותג היוקרה שזכתה לשבחים רבים ומשרתת דגמים רבים בלקסוס וגם בטויוטה (ראב-4 למשל).

ל-ES המעודכן עיצוב המבטא את האבולוציה של המראה המותגי של LEXUS המשלב את הצללית האלגנטית של סדאן גדולה עם נופך של סטייל ותחכום. לכך מוסיפים חישוקי 18 אינץ' בעיצוב חדש וכן גווני צבע מטאלי חדשים – כרגיל עם גימורים יוצאי דופן האופייניים בדגמי לקסוס מובילים לאורך השנים.

Lexus ES 300h החדשה – רמה חדשה של תא נהג בעבודת יד. צילום: לקסוס

תא הנוסעים מקבל שילובי צבעים חדשים ומסך מגע מולטימדיה בגודל 12.3 אינץ'. גם ריפודי המושבים והדיפונים נהנים מהגוונים החדשים ומתבלטים בביצוע המאפיין את מראה עבודת היד של תא הנוסעים. דיפונים בצבע אגוז מעניקים אווירה יוקרתית יותר לתא הנוסעים.

בקרת אקלים Climate Concierge יוצרת סביבה אידאלית לכל הנוסעים ושולטת גם על הטמפרטורה של גלגל ההגה. מושב הנהג והנוסע במושב הקדמי מחוממים ומאווררים. לפי לקסוס המערכת מבטיחה סביבה מושלמת בתא הנוסעים ומנהלת אוטומטית את מחמם המושב ומחמם ההגה או את אוורור המושב כאשר מיזוג האוויר מופעל.

Lexus ES 300h החדשה – ממשק קארפליי ואנדרואיד על מסך 12.3 אינץ'. צילום: לקסוס

על ההנעה מופקדת מערכת ההיברידית עם מנוע בנזין בנפח 2.5 ל' וגם מנוע חשמלי. הספק המערכת הכולל הוא 218 כ"ס. נתוני היצרנית מלמדים על צריכת הדלק המשולבת היא מ-5.3 ליטר ל-100 ק"מ, במחזור נסיעה משולב לפי תקן WLTP. צריכת הדלק נמוכה ומיכל דלק בנפח 50 ליטר, יוצר טווח של עד כ- 960 ק"מ על מכל דלק אחד, טווח נסיעה מוביל בסגמנט.

Lexus ES 300h פלטפורמה עדכנית ויחידת הנעה היברידית חסכונית. צילום: לקסוס

ה-ES 300h החדש שווק בישראל בשלוש רמות אבזור:

Kyushu – על שם המפעל של לקסוס ביפן. כול: מערכת מולטימדיה עם מסך מגע "12.3, חישוקי "18, מושבים קדמיים חשמליים מעור Tahara, חימום מושבים קדמיים, חבילת הבטיחות LSS+, חלון גג חשמלי, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, חלונות אחוריים כהים, מצלמת נסיעה לאחור כולל פסי הכוונה. מחיר: 294,900 שקל.

Hadori – על שם טכנולוגיית הליטוש הייחודית לחרבות בהתאם לתרבות היפנית. כוללת בנוסף גם: גימור עץ Walnut  ללוח המכוונים להגה ולדלתות, מצלמת 360, וילון אחורי חשמלי, אוורור למושבים הקדמיים, 3 זיכרונות למושב הנהג, מושבים מעור טבעי. מחיר: 324,900 שקל.

Takumi – על שם אומני ה-Takumi הידועים.  כוללת בנוסף: חישוקים אווירודינמיים ייחודיים, מערכת שמע Mark Levinson, מערכת אורות גבוהים אדפטיבית, תא מטען בהפעלה חשמלית. מחיר: 349,900 שקל.

 

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים ג'ילי ג'יאומטרי C

מכונית לא רעה, עם מחיר לא רע וטווח שימושי. מה עשה לנו את זה ומה פחות בג'ילי גיאומטרי החשמלית החדשה שרבים מכם עומדים בתור בשבילה. geely geometry

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *