יום רביעי , 10 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » כלמוביל משלבת חבילת תחזוקה במחיר הרכב – למקצוענים
קניתם מרצדס לעבודה? תוכלו מעתה לדעת מראש כמה תעלה לכם התחזוקה על פני 4 שנים. צילום: רוני נאק

כלמוביל משלבת חבילת תחזוקה במחיר הרכב – למקצוענים

אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל מסר כי Colmobil Pro4 "זהו פתרון ייחודי התואם את צרכי הענף  שעד כה לא היה מקובל וממשיך את מעטפת שירותי ה- PRO שהשקנו לפני כשנה. בעלי החברות שלהן ציי רכבי הובלה או היסעים יוכלו לתכנן מראש את היקף ההוצאה הכוללת שלהם לגבי צי הרכב הנ"ל ובכלל זה עלויות האחזקה (המשתנות בד"כ) בנוסף לעלות הרכב.

תכנית Colmobil Pro4 מעניקה ללקוחות אפשרות להבטיח מראש את מחיר העסקה אותה מעבר למחיר כלי הרכב אותו רכשו ובכך "לבטח" עצמם  מהוצאות במהלך השנים כשזקוקים לטיפולים, אחזקה, החלפת מצבר, גרירות ועוד.

החבילה (בעלות משתנה לפי הדגם) כוללת בין היתר החלפת מצבר במהלך כל 4 שנות האחריות (כלי רכב מסחריים ומשאיות זקוקים למצבר מיוחד המותאם לעומס מוגבר), החלפת בלמים בהתאם להמלצות היצרן, החלפת שמנים בהתאם להוראות היצרן, הפחתת הזיהום ומניעת תקלות, החלפת נורות, מגבים ונוזל שמשות בהתאם לצורך.

לדברי כלמוביל החבילה החדשה מעניקה שקט תפעולי ל- 4 שנים (או לפי מרחק נסועה). החבילה כוללת:שירותי גרירה וחילוץ למרכזי השירות, הכנה לטסט שנתי וחבילת טיפולים קבועים במוסכים מורשים שנועדו לשמור על תחזוקת הרכב ברמה הגבוהה ביותר.

צפו גם בזה

מרצדס EQB – חשמלית עם 7 מושבים החל ב-350 אלף שקל

רכב פנאי מהודר עם 7 מושבים והנעה כפולה. מרצדס EQB מציעה טווח של עד 423 קילומטרים בעזרת סוללה של 66.5 קוט"ש ושני מנועים חשמליים המפיקים 228 כ"ס. שלוש רמות אבזור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.