שבת , 2 יולי 2022
ראשי » חדשות » מרצדס EQC חשמלית החל ב-499,990 שקלים
מרצדס EQC החשמלית בישראל. החל ב-499,990 שקלים. צילום: מרצדס EQC 400 4MATIC; designo selenite grey magno; AMG Line; ARTICO man-made leather / DINAMICA microfiber black;EQC: Combined electric energy consumption: 20.8 - 19.7 kWh/100 km; combined CO2 emissions: 0 g/km*; *Electric energy consumption and range have been determined on the basis of Regulation (EC) No. 692/2008. Electric energy consumption and range depend on the vehicle configuration.

מרצדס EQC חשמלית החל ב-499,990 שקלים


רוני נאק

כלמוביל יבואנית מרצדס החלה הבוקר לשווק באופן רשמי את רכב הפנאי החשמלי שלה: EQC. מדובר ברכב הפנאי החשמלי הראשון של מותג הפרימיום מגרמניה והוא דומה במידותיו לרכב הפנאי GLC שאנו מכירים היטב. את ההנעה החשמלית מספקים שני מנועים: קדמי ואחורי עם הספק משותף של 408 כ"ס. טווח הנסיעה הרשמי עומד על 412 ק"מ ("עד ל…" כמקובל בחשמליות) והטווח הנאה הזה מושג גם בזכות סוללה עם קיבולת של 80 קוט"ש.

הביצועים מלמדים על 5.1 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מירבית של 180 קמ"ש. למרצדס EQC יכולת טעינה מהירה שתביא את הסוללה מ-10 ל-80 אחוזי טעינה ב-40 דקות. טעינה מלאה מעמדת טעינה ביתית תארך כ-11 שעות.

מרצדס EQC החשמלית בישראל. קוקפיט דיגיטאלי מלט ממשקל MBUX מעולה. צילום: מרצדס

כצפוי במרצדס חבילת הבטיחות מקיפה מאד וכוללת שלל מערכות אקטיביות ופאסיביות כדי לקבל ציון בטיחות סופר-גבוה של 5 כוכבים וציוני-משנה של 96% הגנה על נוסעים בוגרים ו-90% על ילדים. תא הנהג מקבל את הקוקפיט הדיגיטאלי המלא ואת ממשק MBUX המצויין של מרצדס. כדי להרגיע את הספקנית תעניק כלמוביל היבואנית אחריות של 3 שנים על הרכב ו-8 שנים על הסוללת החשמלית וגם שלושה טיפולים ראשונים בחינם. לצד זאת כחלק מהעסקה יקבל הלקוח גם עמדת טעינה לרכב חשמלי בביתו.

מרצדס EQC החשמלית בישראל. החל ב-499,990 שקלים. צילום: מרצדס

גילי פריאנטה, מנכ"ל מרצדס ישראל: "השקת מותג ה-EQ הינה צעד אסטרטגי חשוב בהרחבת תמהיל הדגמים שלנו לרכבים חשמליים ודגמי פלאג אין. היצרן הכריז על 6 דגמים חדשים בתקופה הקרובה ובניהם EQS,EQE , EQS SUV, EQE SUV המבוססים על הארכיטקטורה החדשה והמתקדמת של מרצדס בתחום החשמל והתוכנה. עד סוף 2021, כחלק מהחזון של מרצדס העולמית, נשיק 3 דגמים חשמליים מלאים נוספים בישראל, ביניהם ספינת הדגל החשמלית ה-EQS הכוללת טווח נסיעה של עד 700 ק"מ. "

צפו גם בזה

VW שמה עין על החשמל היקר

קבוצת VW תחזיר לחיים את השם SCOUT כמותג פרימיום עם ליין של טנדרים ורכבי פנאי גדולים. המיקוד הוא בשוק האמריקאי ובמותגי הפרימיום עתירי התזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.