יום רביעי , 17 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » מרצדס GLS החדשה החל ב-810,900 שקלים
ג'יפ מרצדס GLS חדש
מרצדס GLS החדשה מגיע החל ב-810 אלפי שקלים. צילום:מרצדס

מרצדס GLS החדשה החל ב-810,900 שקלים

שטח

כלמוביל יבואנית מרצדס החלה לשווק בישראל את הדור השלישי של רכב הכביש-שטח הגדול: מרצדס GLS. מדובר ב-SUV, עם 7 מושבים ומרווח פנים מהגדולים בקטגוריה. רכב הפנאי-שטח החדש של מרצדס ישווק בישראל בשתי גרסאות ועם כמה רמות גימור שונות.

מרצדס GLS החדש משלב מערכות עזר לנהיגה ובטיחות, מערכת MBUX עדכנית עם פיקוד קולי וקוקפיט דיגיטאלי מלא וכמובן דור מנועי דיזל עדכני.

תא נהג מרצדס חדשה
מרצדס GLS החדשה מגיע לישראל עם יותר מידות, טכנולוגיה ומחיר ראוי. קוקפיט דיגיטאלי מלא ופיקוד קולי. צילום: מרצדס

זהו מנוע דיזל חדש, בנפח 3.0ל' בתצורת V6 עם תפוקה (תלוי בגרסה) שבין 286-330 כוחות סוס. המנוע משודך לתיבת הילוכים האוטומטית פלנטרית עם 9 יחסי העברה. הגרסה הבכירה יותר של מרצדס GLS  מאיצה ל-100 ב-6.3 שניות ו-7 שניות לגרסת ה-GLS 350 d. תמצאו גם מערכת הנעה כפולה וחכמה 4MATIC עם חלוקת מומנט בין הצירים לטובת צריכת דלק חסכונית יותר.

מרצדס GLS חדש תא נוסעים
מרצדס GLS החדשה מגיע לישראל עם יותר מידות, טכנולוגיה ומחיר ראוי. מושבי עור בגוון "מקיאטו" רק שתדעו. צילום: מרצדס

על הקשר לכביש או לשטח ממונה מערכת מתלי אוויר עדכנית. מדובר במערכת מתלים משולבת עם שיכוך אדפטיבי +ADS אשר – כך מרצדס – מבטיחה נוחות נסיעה מקסימלית בכל תוואי דרך. כבעבר המתלים מאפשרים טווח של שינויי גובה מפני הכביש. זו נותן לרכב השטח של מרצדס, בנוסף ליכולות הכביש שלו, גם יכולת שטח טובה הודות למתלים בעלי יכולת הגבהה, מערכת חלוקת מומנט חכמה, מצב שטח ייעודי ובקרת ירידה במורד. ה-SUV של מרצדס מציג גם חבילת שטח (אופציה) הכוללת הילוך כוח, נעילת דיפרנציאל, מערכת DSR משופרת, אלגוריתם שטח ייחודי, 3 מצבי הגבהה למתלים, מיגון תחתי ומוד נהיגת שטח ייעודי.

ג'יפ מרצדס GLS חדש מאחור
מרצדס GLS החדשה מגיע לישראל עם יותר מידות, טכנולוגיה ומחיר ראוי. ארוך ורחב יותר. צילום: מרצדס

מערכת העזר לנהג כוללת: בקרת שיוט אדפטיבית, היגוי אקטיבי, מעבר נתיב אקטיבי, בלימה אוטונומית עם זיהוי רכב חוצה בצומת, בפניה, זיהוי גודש תנועה, שמירה אקטיבית על נתיב, התרעה אקטיבית על רכב בשטח מת, התרעה על תנועה חוצה מאחור.  וגם תצוגה עלית על השמשה (Head up display) עם 6 שדות שונים ואת מערכת PRE SAFE המוכרת של מרצדס. בתוך פנים הרכב תגלו לוח מחוונים אשר מורכב משני מסכי תצוגה בגודל של 12.3 אינץ'. יש גם תאורת אווירה פנימית בעלת 64 גוונים, כמו גם מושבי עור מהודרים.

מרצדס בשטח
מרצדס GLS החדשה מגיע לישראל עם יותר מידות, טכנולוגיה ומחיר ראוי. מערכות בקרת משיכה לשטח. צילום: מרצדס

מידות הרכב צמחו בכל הפרמטרים, החל מבסיס הגלגלים שגדל ב-6 ס"מ (313.5 ס"מ), האורך צמח ב-7.7 ס"מ (520.7 ס"מ) והרוחב ב-2.2 ס"מ (195.6 ס"מ). המידות האלה של מרצדס GLS החדש הוא ניצב כדגם הגדול בסגמנט ומאפשר מרווח רגליים גדול יותר והושבה של שני מבוגרים בגובה של עד 1.94 בשורה השלישית.

מחירים:  

GLS 350 החל מ-810,900 ₪

GLS 400 החל מ-849,000 ₪

רוכשי מרצדס GLS החדשה יהנו ממערכת שמע של Burmester עם 13 רמקולים המפוזרים ברחבי הרכב ומעניק את פונקציית 2-way  in car communication המאפשרת לבצע שיחות בנוחות בין שורות הרכב על ידי הגברת הדיבור (ניתן לשדרג למערכת Burmester 3D). המושבים הקדמיים מצוידים בחבילת  נוחות הכוללת: פונקציות עיסוי, חימום מהיר למושב נהג ונוסע, אוורור מושב נהג ונוסע ועוד. כאופציה ניתן להזמין את הרכב עם מושבי עיסוי אחוריים וגם בקרת אקלים עם חמישה אזורים אשר כוללת גם את השורה השלישית ברכב.

 

מרצדס GLS זה סוס
מרצדס GLS החדשה מגיע לישראל עם יותר מידות, טכנולוגיה ומחיר ראוי. גם רקסי אוהב מרצדס. צילום: מרצדס

 

 

 

 

צפו גם בזה

קופרה BORN בישראל

החל ב-255 אלף שקל. דגם כל חשמלי חדש מגיע לישראל הפעם ממותג VW הספורטיבי קופרה. ה-BORN מציע הנעה אחורית, 31 קג"מ והספק של עד 231 כ"ס. חבילות אבזור ובטיחות גדושות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.