יום ראשון , 22 מאי 2022
ראשי » חדשות » 440 ק"מ ל-MG המעודכן בהזמנה מוקדמת
MG ZS EV מגיעה אלינו אחרי מתיחת פנים ועדכוני משמעותיים למערכת ההנעה. החל ב-144,444 שקלים. צילום: MG

440 ק"מ ל-MG המעודכן בהזמנה מוקדמת

לובינסקי פותחת את האפשרות להזמנה מוקדמת של הדור המעודכן של MG ZS EV. זהו אחד מכלי הרכב החשובים ביותר עבור לובינסקי לשנים הקרובות – ממשיך דרכו של חלוץ מהפכת הרכב החשמלי בישראל ורכב הפנאי החשמלי הנמכר ביותר מזה שנתיים, MG ZS EV אשר הושק בישראל בינואר 2020 ורשם כבר 2,250 מסירות.

MG ZS EV המחודש מגיע לישראל לאחר מתיחת פנים מקיפה ועמוקה שכוללת שדרוג כמעט בכל תחום, לרבות טווח הנסיעה, מהירות הטעינה, ביצועים, איכות, עיצוב, אבזור ושימושיות.

MG ZS EV מגיעה אלינו אחרי מתיחת פנים ועדכוני משמעותיים למערכת ההנעה. החל ב-144,444 שקלים. צילום: MG

עיצוב חיצוני

MG ZS EV שומר על מבנה ה-SUV ומקבל עיצוב חדש ורענן, שכולל שלל נגיעות עיצוב חדשות, שדרוגים קוסמטיים וטכניים, אשר ממשיכים לשפר את הנוסחה של הדור הראשון. השינוי המובחן ביותר מצוי מלפנים, עם החלפה מלאה של חזית הרכב אטומה אווירודינמית, יחידות תאורה בעיצוב חדש עם 21 יחידות FULL LED בהירות וחזקות יותר ופגוש קדמי ספורטיבי יותר בעיצובו. שקע הטעינה אשר היה עד כה מאחורי סמל MG ובמרכז השבכה, משנה מקום ומקבל דלת פתיחה חדשה להקלה על מלאכת חיבור הרכב לשקע הטעינה ולשמירה על מראה אסטטי יותר. בחלק האחורי הוספו ליטושי עיצוב נרחבים שעיקריהם החלפת הפנסים האחוריים ביחידות תאורת 'לד' חדשות וכן חישוקים קלים חדשים דו-גווניים בקוטר 17 אינץ'. בנוסף לכך, חלונות הצד האחוריים והשמשה האחורית עברו תהליך הכהיה לסינון יעיל יותר של קרני השמש.

MG ZS EV מגיעה אלינו עם קוקפיט חדש בעל מסכים גדולים יותר וממשקי קארפליי ואנדרואיד. החל ב-144,444 שקלים. צילום: MG

תא נוסעים

בדומה לנעשה בעיצובו החיצוני של ה-MG ZS EV, גם תא הנוסעים זכה לשלל עדכונים שנועדו להפוך את הנסיעה בו לנעימה, שקטה, יעילה וחווייתית יותר. כך למשל, מלבד שדרוג החומרים מהם בנוי ותפור תא הנוסעים, לוח המחוונים הקונבנציונלי הוחלף במסך דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ' ובו תצוגה מפורטת של כל המידע הרלוונטי ובמרכז הדשבורד מותקנת כעת מערכת מולטימדיה חדשה, מקורית, עם ממשקי Apple CarPlay  ו-Android Auto ובה מסך מגע בגודל 10.1 אינץ'. מערכת זו נתמכת בשישה רמקולים חדשים איכותיים יותר בעלי אפקט סאונד תלת ממדי.

MG ZS EV מגיעה אלינו עם ריפוד עור סינטטי חדש ורמות חדשות של בידוד רעשים לקבינה ולתא המנוע. צילום: MG

חלל תא הנוסעים קיבל תוספת חומרי בידוד אקוסטי בתחתית המרכב, מתחת למכסה המנוע, בדלתות הרכב ובבתי הגלגלים. כמו כן, גם המנוע החשמלי עצמו קיבל חיפוי אקוסטי שמפחית את צליל הפעולה האופייני של מנועים חשמליים.

לאתר הרכישה המקוון

מרחב המחיה מקבל ריפוד דמוי עור במושבים, בהוספת תמיכה לצדי גוף היושבים, הוספת תמיכה מתכווננת לגב התחתון, הוספת משענת ראש למושב האחורי המרכזי, משענת יד עם מחזיקי כוסות מאחור וכן חימום למושבים הקדמיים. יושבי הרכב ימשיכו ליהנות מגג פנורמי גדול ממדים עם וילון הצללה, 4 מצבי פתיחה ומנגנון למניעת "תפיסת אצבעות". תא המטען מציע נפח אחסון של 448 ליטר וזה יכול לצמוח עד כדי 1,187 ליטר בקיפול שורת המושבים האחורית (60:40).

MG ZS EV מגיעה אלינו עם טעינה מהירה של 80 או 93 קו"ט בעמדות DC ובהתאם לקיבולת הסוללה שברכב. צילום: MG

סוללות ומנועים

את השדרוג הגדול והחשוב ביותר מקבל MG ZS EV המעודכן במערכת ההנעה, הטעינה ואגירת האנרגיה. לאחר מתיחת הפנים, דגם זה יציע לראשונה את אפשרות הבחירה בין שתי סוללות חדשות ובשתי רמות קיבולת: 50.3 קוט"ש ו-69.9 קוט"ש (45.6 קוט"ש בדור היוצא) אשר מאריכות בצורה משמעותית את טווח הנסיעה בין טעינות. 

הגרסה הראשונה, מצוידת בסוללה של 50.3 קוט"ש לצד מנוע חשמלי המפיק 177 כ"ס ו-28.5 קג"מ. יחד יעניק שילוב זה טווח נסיעה של 320 ק"מ לפי תקן WLTP וביצועים של 8.6 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 175 קמ"ש. הגרסה השניה מצוידת בסוללת ליתיום בקיבולת של 69.9 קוט"ש אשר נועדה להציע טווח נסיעה שימושי ויעיל גדול ככל הניתן בין טעינות – 440 ק"מ לפי תקן WLTP. סוללה זו מספקת את האנרגיה למנוע חשמלי בהספק של 156 כ"ס ו-28.5 קג"מ ויחד מציעים האצה מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 8.6 שניות ומהירות מרבית של 175 קמ"ש.

MG ZS EV מגיעה אלינו עם פתח טעינה במיקום חדש. צילום: MG

הגרסה שמצוידת בסוללת ה-50.3 קוט"ש מצוידת במטען פנימי חד פאזי בהספק של 6.6 קילוואט ומשך הטעינה, מסוללה ריקה ל 100%, מעמדת 32 אמפר חד-פאזית 7.4 קילוואט יעמוד על כ-8.5 שעות. גרסת הסוללה 69.9 קוט"ש מצוידת במטען פנימי תלת פאזי מהיר יותר, בהספק של 11 קוט"ש לטעינת AC ומשך הטעינה, מסוללה ריקה ל-100%, מעמדת 16 אמפר תלת-פזית יעמוד על כ-7 שעות. שתי גרסאות ה-MG ZS EV משפרות משמעותית גם את יכולות הטעינה המהירה (DC) עם יכולת טעינה בהספק של 80 קילוואט בגרסת הסוללה 50.3 קוט"ש ובהספק של 93 קילוואט בגרסת הסוללה 69.9 קוט"ש. בחיבור לעמדה מהירה תואמת, שתי גרסאות אלה יביאו את טעינת הסוללה מכ-30 אחוזים לכ-80 אחוזים תוך כ-30 דקות.

שלושה מצבי נהיגה (ספורט, נורמל, חיסכון), שלוש רמות רגנרציה (השבת אנרגיה בהאטה ובלימה) יאפשרו ניצול מקסימלי של תאוטת הרכב להשבת אנרגיה לסוללה והארכת טווח הנסיעה. חידוש חשוב ומעניין בדגם זה, הוא הוספת היכולת להטעין באמצעות הרכב מכשירי חשמל ביתיים לרכב (V2L), בהספק של 2.5 קילוואט (11 אמפר). לאחר העדכון, MG ZS EV יהיה רשאי בכל אחת מהגרסאות לגרור משקל של עד 500 ק"ג (עם ובלי בלמים).

MG ZS EV מגיעה אלינו עם יכולת להזין כוח החוצה בהספק של 2.5 קו"ט. צילום: MG

בטיחות ואבזור

MG ZS EV מוצע בישראל ברמת אבזור אחת וגבוהה במיוחד, NET UP S וממשיך לשמור על ההובלה בסעיפי הבטיחות ובציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק (2019) של ארגון הבטיחות האירופי – יורו NCAP, בזכות השימוש הנרחב במערכות בטיחות אקטיביות מקוריות ומערכות סיוע לנהיגה וכן מרכב קשיח ועמיד מאוד.

מערכת ה-MG PILOT ב-ZS EV מורכבת למעשה מ-14 מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות וסיוע לנהג שכוללות:

 • בקרת שיוט אדפטיבית עם שמירה על מרכז הנתיב עד עצירה מוחלטת
 • מערכת זחילה בפקקים
 • מערכת זיהוי תמרורים והתאמת מהירות הנסיעה במגביל המהירות
 • מערכת להגבלת מהירות
 • התרעת התנגשות בחזית
 • בלימת חירום אקטיבית בפני כלי רכב (רכב נייח בין 4 ל-85 קמ"ש. רכב בתנועה בין 4 ל-150 קמ"ש) והולכי רגל (בין 4 ל-64 קמ"ש)
 • התרעת סטייה מנתיב הנסיעה
 • תיקון סטייה מנתיב הנסיעה
 • התרעה על רכב בשטח המת במראות הכוללת תיקוני היגוי
 • התרעת מעבר נתיב נסיעה – סורקת 70 מטר לאחור לגילוי רכב מהיר יותר מתקרב
 • התרעת תנועה חוצה מאחור עד 25 מטרים מכל צד
 • מצלמות 360 מעלות – באמצעות 4 מצלמות חניה עם פסי הכוונה דינמיים
 • בקרת אור גבוה – מעבר אוטומטי בין אור דרך לאור מעבר בזיהוי כלי רכב בדרך

 

בנוסף לכל אלה, MG ZS EV ימשיך להציע אבזור נוחות עשיר ורב שכולל כניסה והתנעה ללא מפתח, טעינה אלחוטית לטלפונים חכמים (מכשירים תומכים), חיישני אורות, חיישני גשם, בקרת אקלים, פתיחת חלונות בלחיצה אחת, 3 שקעי USB, שני שקעי USB TYPE C, מושב נהג מתכוונן חשמלית, מראות צד מתקפלות חשמלית עם הפשרת אדים, ריפוד דמוי עור ועוד.

MG ZS EV מגיעה אלינו אחרי מתיחת פנים ועדכוני משמעותיים למערכת ההנעה. החל ב-144,444 שקלים. צילום: MG

            שירות ואחריות

MG ZS EV ימשיך להציע מרווח טיפולים גדול של 24,000 ק"מ או שנה.

MG ZS EV יימכר בישראל עם אחריות מלאה לרכב של 5 שנים או 150,000 ק"מ ועל הסוללה 8 שנים או 150,000 ק"מ.

 

מחירים:

 • MG ZS EV 50.3 קוט"ש NET UP S: 144,444 שקל
 • MG ZS EV 69.9 קוט"ש NET UP S: 148,888 שקל

 

רוכשי MG ZS EV המעודכן יקבלו כהטבה עמדת טעינה ביתית והתקנה בסיסית. בנוסף לכך, יוכלו לבחור בין טרייד-אין במחיר מחירון למותגי לובינסקי (בכפוף לתקון) או הלוואה בגובה עד 100,000 שקל ללא ריבית וללא הצמדה.

הזמנה מוקדמת של רכבי MG ZS EV תתאפשר בתהליך דיגיטלי אונליין בלבד באתר MG  ישראל. נהיגות מבחן ברכבי הדגמה יבוצעו במהלך חודש מרץ 2022. מסירות ראשונות מתוכננות לחודש מרץ 2022.

לאתר הרכישה המקוון: https://mg-israel.co.il/online-shop/

צפו גם בזה

פותח מאמר רכב חשמלי בטעינה

המהפכה כאן: כך תחסכו אלפי שקלים בהוצאות הרכב

מהפכת הרכב החשמלי טובה לא רק לשיפור איכות האוויר - היא גם תחסוך לכם אלפי שקלים בהוצאות הדלק והטיפולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.