יום שלישי , 16 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » מיצובישי אקליפס קרוס לראלי דקאר
מיצובישי אקליפס קרוס יוצא לראלי דקאר. האם זו הסנונית הראשונה בקמבאק של מיצובישי למדבר? צילום: מיצובישי
מיצובישי אקליפס קרוס יוצא לראלי דקאר. האם זו הסנונית הראשונה בקמבאק של מיצובישי למדבר? צילום: מיצובישי

מיצובישי אקליפס קרוס לראלי דקאר

תומר הדר

מיצובישי נערכת לקראת יציאה לדקאר עם האקליפס קרוס. אך לפני שתיזכרו  בנוסטלגיה בתמונות של פאג'רואים כובשים את אפריקה, אנא המתינו: מדובר ברכב שבנתה מיצובישי ספרד – שיתחרה בקטגוריית 1 T. הנהגת- כריסטינה גוטיארז היא בת 26 ונהנית מחסותה של מיצובישי ספרד בשנים האחרונות.

הנה כריסטינה גוטיארז - היא בת 26 וזה יהיה הדקאר השלישי שלה. וכן היא יותר מהירה ממך. צילום: מיצובישי
הנה כריסטינה גוטיארז – היא בת 26 וזה יהיה הדקאר השלישי שלה. וכן היא יותר מהירה ממך. צילום: מיצובישי

ראלי דאקר יזנק ב-6 לינואר 2019

מבחן דרכים מיצובישי אקליפס קרוס

יתכן בהחלט שמיצובישי לא מיהרה להשיק את האקליפס קרוס בתחפושת ראלי מלאה תחת קבוצת המרוצים של המפעל מכיוון שמדובר בדגם חדש – ולמעשה בפעם הראשונה שהוא מתחרה בדקאר, אך למיצובישי אין מה לדאוג. הפאג'רו איבו זכה עד כה ב-12 ניצחונות בדקאר.

כצפוי, נכון שהשם הוא אקליפס קרוס, אך כל היתר רחוק מאוד מלהיות אקליפס קרוס. השלדה היא כמובן שלדת צינורות, הגוף עשוי קרבון פייבר והמתלים בארבעת הפינות הם עצמות עצה כפולות שנתמכות על ידי בולמים של אוהלינס. מיצובישי עצמה נמנעת מלפרט איזה מנוע אחראי על העברת הכוח לשני הסרנים- ומציינת שמדובר בטורבו דיזל שמפיק 340 כוחות סוס. קצת יותר ממיצובישי אקליפס קרוס ממוצע, הינו אומרים.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.