יום שני , 20 ינואר 2020
ראשי » חדשות » מיצובישי מגייסת תותח
חורחה דיאס עבר משורות VW למיצובישי. בתיק העבודות שלו תמצאו את אאודי TT, A7 וגם דגמי מפתח של SEAT. האם הוא יוביל שינוי מרתק במיצובישי? צילום: מיצובישי
חורחה דיאס עבר משורות VW למיצובישי. בתיק העבודות שלו תמצאו את אאודי TT, A7 וגם דגמי מפתח של SEAT. האם הוא יוביל שינוי מרתק במיצובישי? צילום: מיצובישי

מיצובישי מגייסת תותח

רוני נאק

זה סוד גלוי בתעשיית הרכב שהדבר האחד החשוב ביותר והמשפיע ביותר על הלקוח זה מראה הרכב – או העיצוב שלו. פעמים רבות עיצוב מוצלח יעזור לרכב בינוני להמריא במכירות ולעומתו עיצוב פחות מוצלח ירתיע אנשים מלקנות מכונית מצטיינת – ויש לכך דוגמאות רבות. לא בכדי הפכו מעצבי המכוניות לסלבריטיז שעל כתפיהם נחה ההצלחה של מותגים ודגמים רבים – על כישלונות מדברים רק כשהם ממש קולוסאליים כמו למשל ב.מ.וו סדרה 7 בדורה הרביעי.

Audi TT - אחת ההצלחות הגדולות של דיאז ושל אאודי. צילום: אאודי
Audi TT – אחת ההצלחות הגדולות של דיאז ושל אאודי. צילום: אאודי

• כך תגשימו חלום של רכב חדש!

אתמול הודיעה מיצובישי על הגיוס של Jorge Diez לתפקיד ראש חטיבת העיצוב של מיצובישי אירופה וסגן נשיא מו"פ באירופה. זהו תפקיד מרכזי בעיצוב הדור הבא של מיצובישי בעידן בו תעשיית הרכב עוברת מהפכה של ממש.

ל-דיאז ניסיון של כמעט שני עשורים בקבוצת VW בה היה אחראי על עיצוב המרכבים של מכוניות סיאט וכן על עיצוב רכבי התצוגה והקונספט של אאודי. הוא היה בצוות העיצוב של אאודי TT (עיצוב שזכה בפרסים רבים והפך את המכונית לרבת מכר), אאודי A7, סיאט לאון וגם סיאט 20V20 אשר בישרה את המראה של רכבי הפנאי הנוכחיים של מותג SEAT, ארונה ו-אטקה.

Seat-20v20-Concept - המבשרת של מראה רכבי הפנאי ממותג SEAT. צילום: סיאט
Seat-20v20-Concept – המבשרת של מראה רכבי הפנאי ממותג SEAT. צילום: סיאט

במיצובישי מבינים שכדי להצליח יותר בזירה האירופאית הם צריכים אנשים כמו דיאז ואכן בכוונתם להרחיב את חטיבת העיצוב האירופאית – ועם טאלנט כזה בהחלט שיש למה לצפות.

Audi A7 Sportback - אחת ממכוניות המנהלים הנאות יותר שיש על הכביש. צילום: אאודי
Audi A7 Sportback – אחת ממכוניות המנהלים הנאות יותר שיש על הכביש. צילום: אאודי

צפו גם בזה

תמונה פותחת DS3

מבחן דרכים DS3 Crossback

נהיגת התרשמות ממכונית פרימיום קטנה עם חווית נסיעה של גדולה. DS3 קרוסבק מציעה המון בפחות כסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twenty + 9 =