יום חמישי , 9 אפריל 2020
ראשי » חדשות » מיצובישי ASX המחיר: 133 אלף שקלים
פנאי קטן חדש/ישן של מיצובישי מגיע לישראל – בגרסה מקומית
פנאי קטן חדש/ישן של מיצובישי מגיע לישראל – בגרסה מקומית

מיצובישי ASX המחיר: 133 אלף שקלים

רוני נאק

כלמוביל יבואנית מיצובישי הציגה הבוקר את רכב הפנאי ASX. מדובר ברכב פנאי קומפקטי עם בסיס גלגלים של 267 ס"מ אורך כללי של כ-4.3 מטרים, רוחב 1.8 וגובה של 164 ס"מ. מרווח הגחון עומד על 21.5 ס"מ ומאפשר תנועה בדרכי עפר כבושות.

הדגם הוצג במקור בשנת 1991 וזה הדור השלישי שלו אשר הוצג ב-2010 ועבר לאחרונה מתיחת פנים. ASX עושה שימוש בפלטפורמה שפותחה בעבר בימי השיתוף עם דיימלר ומשותפת לדגמים רבים מקרייזלר סברינג, דגמי פנאי של סיטרואן ופיג'ו, לאנסר אבולושן ואחרים – כמובן בוואריאציות שונות.

לישראל מגיעה המכונית במפרט בסיסי אמריקאי ועליו נוספו הגדרות מקומיות אשר נועדו למקד את ההתאמה לשוק שלנו. במיוחד לשוק שלנו. מיצובישי ASX מצויידת לכן במנוע 2.0ל' אטמוספרי כמו של אאוטלנדר המפיק 150 כ"ס, העברת הכוח נעשית באמצעות תיבת הילוכים רציפה – CVT.

בנוסף תצוייד המכונית בסוויטה של מערכות בטיחות מקוריות – אקטיביות – אשר מגיעות מארץ המוצא של המכונית ביפן. בלימה אוטונומית, סטיה מנתיב ושליטה באורות גבוהים. אין בקרת שיוט אקטיבית. אבל יש 7 כריות אוויר.

בתוך תא הנהג תמצאו את מערכת קונקטד שפתחה כלמוביל כאן אצלנו וזו כוללת נייוט WAZE, ממשקי סמארטפון ועוד אפליקציות ייעודיות מבוססות אינטרנט – באמצעות SIM פנימי.

היבואן הצטייד במלאי נכבד של יחידות, באלפים, ומבטא בטחון בהצלחה שלו. בין השאר הבטחון מגיע מההצלחה האירופאית של ASX שם הוא הדגם הנמכר ביותר של מיצובישי.

 

צפו גם בזה

כרכרת עם פרעה

מרכבות הפרעונים

גלו את הסודות הטכנולגיים המדהימים בכרכרות המלחמה של פרעוני מצרים העתיקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 × three =