יום ראשון , 24 ינואר 2021
ראשי » חדשות » ניסאן ג'וק חדש
ניסאן JUKE חדש - יגיע לישראל ב-2020. צילום: ניסאן
ניסאן JUKE חדש - יגיע לישראל ב-2020. צילום: ניסאן

ניסאן ג'וק חדש

• ניסאן ג'וק חדש יגיע לישראל ב-2020

• ניסאן ג'וק נוכחי החל ב-115,000 שקלים

רוני נאק

ניסאן אירופה השיקה הלילה את הדור החדש של ניסאן ג'וק – מכונית שאצלנו הפכה להיות מועדפת על בנות המין היפה. ניסאן ג'וק החדש בעל מידות מעט גדול יותר מקודמו אך עדיין משתייך קבוצת B SUV הקטנה.

רכב הפנאי הקטן שומר על חלק מקודי העיצוב המוכרים של ג'וק ובהן פנסים מפוצלים, גג במראה "צף" וחרטום מחודד אופייני. הדור הזה מקבל גם פנסי LED, חישוקי 19 אינץ' ועוד 4 גווני צבע חדשים ובלעדיים לדגם הזה.

ניסאן ג'וק חדש - תא נהג וסביבת נוסעים בוגרת, איכותית ומצויידת הרבה יותר. מערך בטיחות אקטיבי כמו של הגדולים. צילום: ניסאן
ניסאן ג'וק חדש – תא נהג וסביבת נוסעים בוגרת, איכותית ומצויידת הרבה יותר. מערך בטיחות אקטיבי כמו של הגדולים. צילום: ניסאן

אחת מנקודות התורפה של ניסאן ג'וק הייתה חלל הפנים – שהיה גם קטן מאד וגם לא מבוצע הכי טוב בעולם. ניסאן טוענת לשיפור בשני הפרמטרים האלה עם צמיחה בממדים של הקבינה ואפילו תא מטען גדול יותר ב-20% שמציע נפח של 422 ליטרים. אין דבר משותף עם הדור היוצא – ניסאן מדגישה זאת – והדשבורד כולל משטחים רכים למגע, שיפור בתחושת האיכות של חומרי הדיפון השונים ויש אף מושבים ספורטיביים עם ריפודי עור או אלקנטרה. בנוסף, כנהוג בסגמנט הזה, יש ללקוחות באירופה אפשרויות רבות להתאמה אישית – מפגושים, ספי דלת וחישוקי גלגל בעיצובים שונים.

ניסאן ג'וק חדש - JUKE שהפך לחביב הנהגות עדיין ישמור על המשיכה? צילום: ניסאן
ניסאן ג'וק חדש – JUKE שהפך לחביב הנהגות עדיין ישמור על המשיכה? צילום: ניסאן

בעת ההשקה מצוייד ניסאן ג'וק החדש במנוע טורבו-ליטר עם 3 ציל' המפיק 117 כ"ס. העברת הכוח היא עם תיבת הילוכים כפולת מצמד עם 7 הילוכים או ידנית עם 6 הילוכים ובנוסף יש שלושה מצבי נהיגה (אקו, סטנדרט ו-ספורט).

ניסאן ג'וק החדש מצוייד במערך הבטיחות האקטיבי PROPILOT של ניסאן. זה כולל בלימת חירום אוטונומית, זיהוי הולכי רגל ודו"ג, זיהוי תמרורים, שמירת נתיב אקטיבית ובקרת שיוט אדפטיבית לצד מערכות נוספות.

בתחום הבידור מצוייד ניסאן ג'וק החדש במולטימדיה של ניסאן עם מסך 8 אינץ' המאפשרת גם קארפליי ואנדרואיד אוטו וכן אופציה למערכת שמע משודרגת של BOSE.

כמו קודמו גם ניסאן ג'וק החדש מיוצר במפעל ניסאן באנגליה – כאשר תחילת השיווק לשוק האירופאי צפויה לנובמבר 2019. לישראל יגיע ניסאן ג'וק החדש בשנה הבאה.

 

צפו גם בזה

טעינה מלאה בחמש דקות?!

חברה ישראלית בשם StoreDot טוענת שהצליחה לעשות זאת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 × one =