יום שלישי , 31 מרץ 2020
ראשי » חדשות » וידאו: שלבי ראפטור בדיונות
סרטון וואסח חדש של שלבי ראפטור. כי הם יכולים. צילום: שלבי
סרטון וואסח חדש של שלבי ראפטור. כי הם יכולים. צילום: שלבי

וידאו: שלבי ראפטור בדיונות

תומר הדר

כך תתמודדו עם דיונה: ראשית, עצרו לפני הדיונה. במקום בו לא תשקעו. לאחר מכן טפסו אותה ברגל, כדי להבין את מידת הקושי הכרוכה בטיפוס. לאחר מכן, עם הבנת מידת הקושי, עליכם לחזור לרכב ולהוריד אוויר במידת הצורך. עם תום הורדת האוויר יש לתפוס תנופה מתאימה וגם לבחור בהילוך הנכון, מאחר ולעתים עלול היווצר מצב בו הגעתם לדיונה לאט מדי, מה שיגרום לתקיעה, או מהר מדי, מה שיגרום לכם לשבור מכלולים או למצות יותר מדי מהר את התנופה.

מידע זה נכון בהנחה שיש לכם כמעט כל רכב שטח שאינו פורד שלבי ראפטור כי אם יש לכם שלבי ראפטור, הכל שונה. מכוונים את ההגה לדיונה, נותנים גאז, אין דיונה. תודה ושלום. איך? טוב, הולכים לשלבי. שמים על השולחן 117,000 דולר ומבקשים שלבי ראפטור. בתמורה מקבלים חישוקי 18 אינץ', קיט הגבהה של 3 אינץ' ("זה ברישיון") ומנוע V6 אקובוסט כפול של ראפטור, שרוחו של קרול שלבי הפיחה בו 525 כוחות סוס. למה כל זה?- כי שלבי החליטה לשחרר סרטון שבו הראפטור תוקף דיונות ומחסל אותן.

כדי להבטיח יחודיות, בשלבי ייצרו רק 500 שלבי ראפטור לשנת 2018. אם תזמינו אחד, בהתחשב בשער הדולר הנמוך, אולי תצליחו לשמור על תקציב של קצת פחות ממיליון שקל.

והנה טיפים של "שטח" לנהיגה בדיונות:

צפו גם בזה

וסט רובוטי יונדאי

רובוט לביש מבית יונדאי

שלד תגבור רובוטי של יונדאי זוכה בפרס חדשנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

10 + nine =