יום שלישי , 5 יולי 2022
ראשי » חדשות » סקודה ENYAQ החשמלית בישראל!
ה-SUV החשמלי מבית סקודה, ENYAQ iV, הגיע לישראל. המחיר החל ב-249,000 שקלים. צילום: סקודה

סקודה ENYAQ החשמלית בישראל!

ה-SUV החשמלי של סקודה, ENYAQ iV עושה סופסוף עליה לישראל וזמין לרכישה מיידית. מדובר ברכב פנאי שתוכנן מתחילתו כרכב חשמלי ומתבסס על הפלטפורמה החדשנית של קבוצת VW, המכונה MEB, שעתידה להופיע בישראל גם תחת סמלי המותגים האחרים שבקבוצה.

ה-SUV החשמלי של סקודה הוא הראשון ליישם פלטפורמת MEB החשמלית של VW. בכתום הסוללה, המנוע על הציר האחורי. צילום: סקודה
  • מחיר: החל ב-249,000 שקלים
  • מנוע/סוללה: 180 כ"ס/64 קוט"ש
  • טווח (WLTP): 413 ק"מ

בסיס הגלגלים הוא 276.5 ס"מ ארוכים והאורך הכללי עומד על 465 ס"מ, רוחב של 188 ס"מ והגובה 162 ס"מ. בהחלט מדובר בכלי רכב בעל ממדים ונוכחות מורגשים – נוכחות שמקבלת חיזוק מהמראה המותגי החדש והמאד נקי-אך-עוצמתי של סקודה בדור האחרון.

תא מטען עצום של 585ל' וטווח חשמלי של עד 413 ק"מ (WLTP) לגרסת iV60. צילום: סקודה

• לקבלת הצעת מחיר פרטית!

הממדים האלה יוצרים חלל פנים מרווח ביותר, למשל מרווח ראש של יותר ממטר למי שיושב בחזית. תא מטען בעל נפח שימושי של 585ל'. מסילות גג מאפשרות חיבור קל של מנשאי אופניים או כל דבר אחר שצריך כדי להעביר סופ"ש בהרפתקה אי שם.

להמחשה. מראה כללי של הקוקפיט הדיגיטלי. אבזור נוחות רב ומערכות סיוע ובטיחות מתקדמות. צילום: סקודה

גרסת iV60 שהגיעה לישראל מצוידת עם מנוע חשמלי יחיד בעל תפוקה של 180 כ"ס ו-31 קג"מ. המנוע ממוקם מאחור ומניע את הגלגלים האחוריים. הכוח מגיע מסוללת ליתיום בעלת קיבולת של 64 קוט"ש – נתון הטווח עומד על 413 ק"מ (WLTP) ואפשרויות הטעינה כוללות גם יכולת לקבל טעינה מהירה מעמדות DC. הביצועים הרשמיים מציינים 8.7 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מירבית של 160 קמ"ש.

להמחשה. מושב אחורי מרווח מאד עם משענת מתקפלת ועיגונים למושבי בטיחות לילדים. המחיר החל ב-249,000 שקלים. צילום: סקודה

חבילת האבזור כוללת חישוקי 19 אינץ' מעוצבים, שמשות מבודדות חום, פנסי LED מלאים מסביב, תאורת אווירה, ממשק מולטימדיה מתקדם עם התאמה לקארפליי ואנדרואיד, חבילת כרום, ספויילר אחורי וגם חבילת סיוע ובטיחות אקטיבית הכוללת בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטיה מנתיב, עוגנים למושבי בטיחות לילדים ועוד.

• לפרטים נוספים!

השילוב המושלם: SUV, חשמלי מבית סקודה. Enyaq iV עושה עליה. צילום: סקודה

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי S-Cross

עדכון עמוק, על פני השטח, לרכב הפנאי מסוזוקי מתווסף ליחידת הנעה מוכרת, חבילת בטיחות אקטיבית ושומר על הטעם המוכר של המוצר והמחיר? סוזוקי S-CROSS מתעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.