יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » סוזוקי ויטארה מקבלת מערכות בטיחות אקטיביות
סוזוקי ויטארה 1.4ל' מקבלת הנעה כפולה ומערכות בטיחות אקטיביות. מחיר השקה 144,990 שקלים. צילום: סוזוקי

סוזוקי ויטארה מקבלת מערכות בטיחות אקטיביות


רוני נאק

מכשירי תנועה – יבואנית מכוניות סוזוקי לישראל – הודיעה כי עתה החל שיווק דגמי סוזוקי ויטארה עם מערכות בטיחות אקטיביות. מדובר בדגם השני של המותג אחרי ש-סוזוקי קרוסאובר כבר נהנה מהמערכות מצילות החיים האלה, לצד דגמי באלנו ו-ג'ימני. מערכות הבטיחות האקטיביות תהיינה זמינות רק בגרסת ה-1.4ל' טורבו (140 כ"ס ו-22.4 קג"מ) עם הנעה כפולה או הנעה קדמית בלבד.

מערך הבטיחות האקטיבי שתמצאו בסוזוקי ויטארה כולל: בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התראה ותיקון של סטיה מנתיב, זיהוי הולכי רגל, ניטור שטחים מתים וגם התראה בפני תנועה חוצה מאחור. מערכות הבטיחות האקטיביות בסוזוקי עושות שימוש בצמד מצלמות סטריאוסקופיות וכן במכ"מ למדידת מרחק מדוייקת בעת הפעלת בקרת השיוט האדפטיבית.

סוזוקי ויטארה 1.4ל' מקבלת הנעה כפולה ומערכות בטיחות אקטיביות. מחיר השקה 144,990 שקלים. צילום: סוזוקי

מבחן דרכים סוזוקי קרוסאובר

חדי העין מביניכם בוודאי שמו לב לחזרה להיצע של גרסת ההנעה הכפולה – AllGrip – של הויטארה. דבר המרחיב את מנעד השימוש ברכב הזה וכן מוסיף מימד בטיחות נוסף. גרסאות ההנעה הכפולה מקבלות גם בקרת ירידה במדרון – המסייעת לנהג להתמודד עם מורדות תלולים ודלי אחיזה בשטח.

מחיר סוזוקי ויטארה 1.4ל' טורבו עם מערכות הבטיחות מתחיל ב-134,990 שקלים ועד ל-151,990 שקלים לגרסת ההנעה הכפולה ועם חבילת האבזור הבכירה.

צפו גם בזה

אל העיר האבודה שבמדבר

בין הרים לדיונות, נמצאים שרידים מרהיבים של עיר עצומה, אתר מורשת עולמית מרהיב ושיעור מרתק של חיים במדבר וסובלנות דתית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.