יום חמישי , 25 יולי 2024
toyota corolla cross מתעדכנת בשוקי העולם. האם גם אנו נראה את הלוק החדש והמחודד של רכב הפנאי המשפחתי וההיברידי? צילום: טויוטה

טויוטה קורולה קרוס מתעדכנת

רוני נאק

טויוטה קורולה קרוס הפכה – בצדק – לאחד הדגמים החשובים בישראל ליבואנית יוניון מוטורס. אחרי שהקדימה והגיעה בערוצי היבוא המקביל, הקורולה קרוס היא שחקנית חשובה בציים וגם לפרטיים למרות תג מחיר שרבים הלינו כי הוא גבוה מדי.

toyota corolla cross מתעדכנת בשוקי העולם. מאחור אין שינוי. הפגוש והגג הצף נותרו במקומם. צילום: טויוטה

 

• העדכון דומה לטויוטה קראון סיגניה? מה אומרים?

טויוטה קורולה קרוס משווקת בישראל רק עם יחידת ההנעה ההיברידית המוכרת לנו מהקורולה. כלומר, 1.8ל' המפיקה 140 כ"ס ועם צריכת דלק רשמית של כ-19.6 קילומטרים לליטר. יש במבחר כרגע שלוש רמות אבזור: אקטיב, דיינאמיק ואדוונצ'ר בטווח מחירים שבין 175 ל-190 אלפי שקלים. לחילופין כ-3,100 שקלים בליסינג הפרטי של טויוטה.

toyota corolla cross מתעדכנת בשוקי העולם. שינויים מינוריים בתוך הרכב – אצלנו כבר ישנם המסכים הגדולים. צילום: טויוטה

 

בינתיים בעולם, בתחילת השנה הציגה טויוטה מתיחת פנים לקורולה קרוס שתשווק בדרום מזרח אסיה ובהמשך העדכון הזה הגיע גם לדרום אמריקה. מתיחת הפנים כוללת גריל שבכת "חלת דבש" נאה, פנסי LED חדשים ומאותתים סיקוונסיאליים. בנוסף גם הפגוש הקדמי שונה. חישוקי גלגלים בעיצוב חדש. בעוד שבישראל כבר נהנים הנהגים מלוח מחוונים דיגיטלי 12.3 אינץ' ומסך מולטימדיה 10.5 אינץ'. בחו"ל הלקוחות של הקורולה קרוס רק עכשיו יקבלו פריטים אלה כחלק מעדכון הדגם.

toyota corolla cross מתעדכנת בשוקי העולם. גם הגרסה הלא היברידית מקבלת את החזית החדשה והנאה. צילום: טויוטה

 

האם העדכון הזה של אמצע חיי הדגם יגיע גם אלינו? האם טויוטה אירופה תדלג עליו ותעבור לדור הבא של הקורולה קרוס יחד עם חידוש הקורולה עצמה? האם נראה כבר את דור המנועים החדש והמסקרן שטויוטה כבר הציגה לעולם?

Check Also

מבחן דרכים ריינג' רובר איווק P200

רענון מעודן מן הפנים ומן החוץ ויחידת הנעה טורבו-בנזין מעניינת החזירה אותנו לחיקו של הריינג' הקטן המעודן והרלוונטי יותר מתמיד

One comment

  1. הקרוס בחו"ל עולה כ-23860$ לפני מיסים והישראלי הממוצע קונה אותו יותק מפי 2 במחיר, אם אפשר לדפוק את האזרח אז למה לא????!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eleven + 6 =