יום ראשון , 14 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » טויוטה היילקס ב-300,000 שקלים
טויוטה היילקס סהרה מגיעה לישראל. המחיר: 299 אלפי שקלים. צילום: טויוטה

טויוטה היילקס ב-300,000 שקלים

רוני נאק

אם חשבתם ואף קיטרתם באוזניי ובתיבת המייל שלי על המחיר המוגזם של טויוטה היילקס "אדוונצ'ר" שבחנתי לאחרונה, אז הנה הוכחה שתמיד אפשר להגביר עוד קצת.

יוניון מוטורוס, היבואנית של טויוטה לישראל, הודיעה כי תחל לשווק את הגרסה הבכירה ביותר של טויוטה היילקס שנקראת "סהרה". זו לוקחת את כל מה שאתם יודעים מגרסת האדוונצ'ר (הבכירה לשעבר) כולל מנוע הדיזל 2.8 ל' שמפיק 204 כ"ס ו-51 קג"מ ומוסיף עליה את הפריטים הבאים

ריפודי עור, מושב נהג חשמלי וגם מערך בטיחות אקטיבי מלא. היילקס ב-300 אלף שקלים. צילום: טויוטה

מבחן דרכים טויוטה היילקס 2.8ל' החדש

ריפודי עור, כניסה והתנעה ללא מפתח, חיישני חניה בחזית ומאחור, חישוקי סגסוגת 18 אינץ' שחורים וגם: חרטום אגרסיבי יותר וכנפיים שחורות, תאורת FULL LED לפנים, מאחור ותאורת יום. יש גם מושב נהג עם הזחה חשמלית ושקע כוח 220V בין המושבים הקדמיים.

יפה לא? טויטה היילקס סהרה בישראל החל ב-299 אלפי שקלים. צילום: טויוטה

בנוסף, מצויידת טויוטה היילקס סהרה גם בחבילת הבטיחות האקטיבית של טויוטה. זו כוללת 7 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ומשיכה וגם בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון של סטיה מנתיב, קריאת תמרורים ועוד (דרגת בטיחות 7 מתוך 8).

תאורת LED מלאה לפנים ומאחור פלוס חיפויי כנפיים שחורים וגם חישוקי גלגלם בגוון דומה. צילום: טויוטה

המחיר כאמור: 299,000 שקלים.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.