יום ראשון , 24 מאי 2020
ראשי » מגזין » טויוטה ישראל: יעדים קרובים וגם רחוקים
פותח מאמר טויוטה קורולה
טויוטה קורולה כובשת את העולם ב-2019. הרכב הנמכר ביותר. צילום: טויוטה

טויוטה ישראל: יעדים קרובים וגם רחוקים

רוני נאק

יוניון מוטורס – יבואנית טויוטה לישראל – שטחה בפני כנס עיתונאים את התכניות שלה לעשור הקרוב. עשור אשר כפי שרובנו כבר מרגישים עתיד להיות מלא בחידושים ושינויי כיוון. מבלי לאמל"ק אתכם נספר כי ביוניון הבינו ששיווק רכב – עד כמה שהוא כרגע מוצלח ומניב – לא ימשיך באופן שאנו מכירים כיום. לפיכך היא מרכזת מאמצים בארבע תחומים: חדשנות באקוסיסטם הנוכחי, פתרונות של תחבורה חכמה, השקעות באוטוטק ותנועה רוחבית לעבר פתרונות של שינוע לוגיסטי. כל אלה יהיו מנועי הצמיחה של העתיד.

בתוך מאמר טנדרון טויוטה
כניסה חדשה של טויוטה לקבוצת הטנדרונים עם פרו-אייס סיטי. שיווק ברבעון שני. צילום: רונן טופלברג

בטווח הקרוב יותר נדע לספר לכם כי טויוטה תחל לשווק דגם חדש של טנדרון בשם PROACE CITY (מיוצר בשת"פ עם PSA באירופה) וזה יגיע אלינו ברבעון השני של 2020. עבורנו, קוראי "שטח", יהיה לטויוטה ראב-4 PHEV – היברידי נטען עם טווח חשמלי של כ-65 ק"מ ורמת זיהום נמוכה במיוחד. טויוטה ראב-4 PHEV יגיע אלינו ברבעון האחרון של 2020. בנוסף, נקבל בהמלך השנה גם את הדור החדש של YARIS וכן של רכב המנהלים CAMRY גם הוא בגרסה היברידית.

בתוך מאמר ראב-4 טויוטה
גרסת PHEV של טויוטה ראב-4 תגיע אלינו ברבעון האחרון של 2020. צילום: טויוטה

חובבי הקרוסאוברים ישמחו לגלות כי באופק יהיה גם ג'יפון חדש בסגמנט B-SUV. הרכב (שעדיין נטול שם מסחרי) יצטרף להיצע הקיים של דגמי הכביש-שטח ולא מתוכנן להחליף את ה-C-HR שמצליח היטב. אותו ג'יפון קטן יתבסס על הפלטפורמה של היאריס החדשה וכמוה צפוי להיות מונע על ידי יחידה היברידית עם מנוע בנזין 3 ציל' לצד מנועי בנזין בנפח  ליטר ו-1.5ל'. היצור יהיה לצד ה-YARIS בספרד. טויוטה מתכננת חשיפה עולמית של הדגם בתערוכת ג'נבה הקרובה (מרץ 2020) ותחילת השיווק לשוק האירופאי ברבעון השני של 2021.

סוגר מאמר איור טויוטה
בחודש הבא נגלה את כל הפרטים על דגם כביש-שטח קטן חדש על בסיס יאריס. צילום: טויוטה

צפו גם בזה

איש בודד במגרש מלא מכוניות

מכירות רכב: התמריצים עובדים אבל מה יהיה עם המלאים?

שורה ארוכה של הטבות החזירה את הלקוחות לאולמות התצוגה. עכשיו מסתמנת בעיה חדשה: מלאים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 + 6 =