יום חמישי , 13 מאי 2021
ראשי » חדשות » טויוטה לנדקרוזר J300 מודלף
מתכוננים לשילוח. טויוטה לנדקרוזר 300 החדש לקראת ההשקה העולמית. צילום:TLU

טויוטה לנדקרוזר J300 מודלף

רוני נאק

חיכינו ציפינו ועתה הודלפו צילומים של הרכב האמיתי. מחו"ל מגיעים צילומים (מחתרתיים יותר או פחות) של ההכנות שעושה טויוטה לקראת ההשקה העולמית של לנדקרוזר 300 החדש.

כך שניתן להתרשם מהחזית המרשימה בעלת מראה שונה מאד מקוד העיצוב הנוכחי שאנו מכירים ב-SUV של טויוטה (כמו למשל בטויוטה היילנדר החדש). יפה או לא – תחליטו בעצמכם – בעל נוכחות ואפקט כניסה בהחלט שכן. הצללית כולה רבועה וניצבת יותר. אפשר להבחין במדרגות צד היורדות נמוך מאד, חישוקי גלגלים 20 אינץ' ומעלה עם צמיגים בחתך נמוך, קו שמשות המקבל הנמכה וחיתוך וכן מכסה מנוע עם שני הרכסים הרצים לאורכו בדומה למה שאנו מכירים מהלנדקוזר פראדו המשווק אצלנו.

לא בדרך אלינו… טויוטה לנדקרוזר 300 החדש לקראת ההשקה העולמית. למעלה גרסת VX למטה GX. צילום:TLU

• מבחן דרכים טויוטה לנדקרוזר 2021

מאחור, על המובילית אפשר להבחין בעיצוב שונה של פגושים אחוריים. גרסה פשוטה יותר (מוסגרת על ידי חישוקי גלגלים קטנים יותר כנראה 18 אינץ'), מראות שחורות ומסגרות שמשות שחורות ומעליה גרסת VX עם פגוש מודגש יותר הכולל פנסי ערפל, חישוקי גלגלים גדולים, מראות בצבע המרכב ופנסים אחוריים "מעושנים". טויוטה ויתרה על דלת ה"צדף" המפוצלת לטובת דלת אחת גדולה.

השמועה מספרת על כוונות טויוטה להשיק את ה-300 ב"שבוע הזהב", שבוע שבו מרוכזים ארבעה חגים יפניים ונחשב לאחד העמוסים ביפן. ובכן שבוע הזהב מתקיים השנה בין ה-29 לאפריל ל-5 למאי. האם זה יקרה? לפחות לא נצטרך לחכות הרבה זמן.

טויוטה לנדקרוזר 300 החדש. פנים שרק אמא יכולה לאהוב? מה יעשו ARB? אלליי! צילום:TLU

• דווקא חזינו די במדויק את הקרוזר הגדול

קטע מטבלת מפרט שהודלפה מגלה כי יש חמש גרסאות GX הבסיסית ביותר ועד GR "ספורטיבית". כל הגרסאות מקבלות מנועי V6 מוגדשים בנזין או דיזל ולכולן אפשרות ל-7 מושבים. עוד מלמדת הטבלה כי רק גרסת GR תקבל את מערכת ה-DKSS המוסיפה לא מעט ליכולת השטח והבטיחות, לכל הגרסאות יש אופציה לנעילת דיפרנציאל אחורית (LSD סטנדרטי) ורק ה-GR מקבל מהבית שתי נעילות דיפרנציאל מקוריות. פנסי חזית LED לכל רוחב שדרת הגרסאות, דלת תא מטען חשמלית עם פתיחה בתנועת רגל, התנעה עם זיהוי ביומטרי (טביעת אצבע) בכל הגרסאות למעט הבסיסית ופריט נוסף וחשוב למזרח התיכון – גג שמש גדול עם פתיחה מרחוק.

מתכוננים לשילוח. טויוטה לנדקרוזר 300 החדש לקראת ההשקה העולמית. צילום:TLU

צפו גם בזה

מבחן דרכים קופרה פורמנטור

לא מוחלש בכלל! גרסת 1.5ל' מציגה ביצועים שפויים ואת כל האופי הייחודי של CUPRA במה שהוא לדעתנו ה-SUV הסקסי ביותר שיש כרגע על כבישי ישראל. עם הצעת מכר נכונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *