יום שישי , 1 יולי 2022
ראשי » חדשות » טויוטה ראב-4 מגיעה ל-10 מיליון יחידות
פותח מכירות טויוטה
הדור החמישי של טויוטה ראב-4 הוא רכב הפנאי הנמכר בעולם ומכונית הנוסעים הרביעית הנמכרת ביותר. צילום: טויוטה

טויוטה ראב-4 מגיעה ל-10 מיליון יחידות

רוני נאק

טויוטה ראב-4 הצטרפה לשורת דגמים אחרים של טויוטה אשר מגיעים לסכום מכירות בן שמונה ספרות. המכירות המצטברות של טויוטה ראב-4 – מתחילת היצור בשנת 1994 ועל פני 5 דורות של הדגם – עבר את רף ה-10 מיליון יחידות בחודש פברואר של 2020.

דור ראשון טויוטה
דור ראשון של טויוטה ראב-4 פרץ את הדרך בשנת 1994. צילום: טויוטה

טויוטה ראב-4 היה בין רכבי הפנאי הראשונים שהגיעו לשווקים ובישר במידה רבה דור חדש של רכב כביש-שטח קטן, זריז וחסכוני יותר מרכבי השטח שהיו אז. ובכל דור הראב-4 קבע רף חדש וגבוה יותר. האמון של הציבור בדגם הזה התבלט במיוחר בשנה שעברה – 2019 – אז הפך לא רק לרכב הפנאי הנמכר ביותר בעולם אלא זכה גם בתואר נוסף של מכונית הנוסעים הרביעית הנמכרת ביותר בעולם. המספרים עולים על כל דמיון (מכירות): צפון אמריקה: 535,000 יחידות, אירופה: 133,000 יחידות ו-סין עם 127,000 יחידות.

סוגר מכירות טויוטה
דור 5 של טויוטה ראב-4. רב מכר גלובאלי וגם אצלנו. צילום: טויוטה

• מבחן דרכים טויוטה ראב-4 היברידי

השנה – בהינתן הקורונה – ירשום טויוטה ראב-4 פרק נוסף עם תחילת השיווק של גרסת PHEV – היברידית נטענת אשר תתן ללקוחות אפשרות לנסיעה חשמלית לטווח של עשרות קילומטרים עם אפס פליטה ואפס צריכת דלק.

סוגר טבלה
הנה תעודת סיום מרשימה של מכירות. צילום: טויוטה

צפו גם בזה

VW שמה עין על החשמל היקר

קבוצת VW תחזיר לחיים את השם SCOUT כמותג פרימיום עם ליין של טנדרים ורכבי פנאי גדולים. המיקוד הוא בשוק האמריקאי ובמותגי הפרימיום עתירי התזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.